Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį (šortas)

Trukmė: 20 min.

Autorius: Adam Grant

Skaito: Aurimas Mikalauskas

Description

Audioteka „Šortai“ – tai svarbiausios knygų idėjos perteiktos vos per 20-30 minučių, kurias galite perklausyti pakeliui į darbą ar iš jo. Šios santrumpos padės ne tik išsirinkti Jūsų dėmesio vertas knygas, praplėsti akiratį, patobulinti profesinius įgūdžius, bet, prireikus, ir labai greitai prisiminti pagrindines knygos idėjas.

Knygoje „Originalai“ (2016) Adamas Grantas pasitelkia originalaus mąstymo tyrinėjimus ir aiškina, kaip gimsta genialios idėjos. Vadovaudamasis netradicinėmis taisyklėmis, autorius pateikia naudingų rekomendacijų, kaip visose gyvenimo srityse puoselėti originalumą. Jis taip pat parodo, kad kiekvienas gali būti kūrybiškesnis, ir pateikia paprastus metodus, kaip atpažinti išties originalias idėjas ir jas įgyvendinti.

Kam vertėtų išklausyti šias mintis?
• Kūrėjams, ieškantiems palaikymo savo idėjoms.
• Darbuotojams, norintiems pakeisti esamą darbovietę geresne.
• Kiekvienam, kuris domisi, kaip pasiekti, kad genialūs sprendimai taptų realybe.

Apie autorių:
Adamas Grantas yra pripažintas konsultantas ir oratorius žmogiškųjų išteklių valdymo tema. Tarp jo klientų yra tokios bendrovės kaip „Google“, „Goldman Sachs“ ir „Disney Pixar“. Jis yra Pensilvanijos universiteto Vortono mokyklos profesorius, pelnęs ne vieną apdovanojimą; dažnai rašo straipsnius darbo psichologijos tema dienraščiui „The New York Times“.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį (šortas)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.