PASIBAIDĘS DIEVO ŽIRGAS

Trukmė: 4 val. 21 min.

Autorius: Juozas Gaižauskas

Skaito: Juozas Gaižauskas

Description

Romanas „Pasibaidęs Dievo žirgas“ kviečia pažinti vieną didžiausių paslapčių – žmogaus atmintį. Ką daryti žmogui, kuris staiga ima netekti savos atminties, ir neprisimena savo vardo, pavardės, iš kokios yra šalies, kokia jo kalba, ir, galiausiai, nepamena net Dievo, kuris visada buvo svarbus. Tai pilna įtampos istorija apie žmogų, kuris labai troško surasti gyvenimo prasmę, tačiau dabar negali prisiminti net kelio namo.

Tai ketvirtoji aktoriaus ir rašytojo Juozo Gaižausko knyga apie paskutinę žmogaus kelionę, kurioje neegzistuoja mums įprastas laikas, nes praeities neįmanoma atsiminti, o ateitis atrodo nepasiekiama. Siužetas vis nukelia į skirtingus laikus –vieną kartą pasakojimas vyksta Kristaus laikais, kur galima kartu stebėti jo įžengimą į Jeruzalę, o kitą akimirką viskas nusikelia į tolimą ateitį. Veiksmas vyksta neįtikėtinai keistose vietose – 33 mūsų eros metais, per Kristaus nukryžiavimą, Kalno pamokslą ir Jėzaus įžengimą į Jeruzalę. Kodėl būtent ten nukeliauja pagrindinis herojus, belieka sužinoti tik klausant audioknygą.

Šioje audioknygoje išgirsite apie žmogų, kuris ieško tikėjimo, meilės ir vilties, tačiau savo kelyje nuolat susiduria su nusivylimu, skausmu ir vienatve. Tai kartu labai paprasta, ir labai sudėtinga istorija apie vilties paieškas, sergant klastinga liga, kuri pasikėsina į žmogaus atmintį.

Išleista bendradarbiaujant su leidykla „Alma littera“