PASITIKĖJIMO SAVIMI GALIA (POPIERINĖ)

Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)

Įvaldyk PASITIKĖJIMO SAVIMI GALIĄ ir pajusi, kad pats gali kontroliuoti savo gyvenimą, ir suprasi, kad tai pagrindinis laimės, gerovės ir maksimalios gyvenimo kokybės reikalavimas.

6.99

Description

 

Dauguma žmonių yra linkę save lyginti su kitais. Jie gyvena su savo silpnybėmis, ribotais gebėjimais ir palaipsniui nustoja veikti, nors galėtų pasiekti daug daugiau. Vietoj to, jog galėtų save gerbti ir savimi didžiuotis, toks žmogus kasdien tampa vis pasyvesnis.

 

Jeigu pasitikėjimas savimi ir savigarba yra tokie trokštami dalykai, kodėl tik tiek mažai žmonių turi pakankamai pasitikėjimo savimi gyventi geresnį gyvenimą? Tam yra tūkstančiai priežasčių, tačiau tikriausiai pats nuostabiausias atradimas, susijęs su pasitikėjimu savimi, yra tas, jog ši protinė savybė gali būti išmokstama ją praktikuojant. Kadangi tai yra išmokstama, pasitikėjimas savimi gali būti išsiugdomas sistemingai vykdant patarimus aprašytus knygoje – „Pasitikėjimo savimi galia“.

 

Žinoma, kiekvienas įvairiose srityse savimi pasitiki skirtingai, tačiau puiki žinia tai, jog ugdant pasitikėjimą savimi, Tu neabejotinai pradėsi pasikliauti savimi bet kokioje srityje, kuri Tau yra svarbi.

 

Įvaldyk PASITIKĖJIMO SAVIMI GALIĄ ir pajusi, kad pats gali kontroliuoti savo gyvenimą, ir suprasi, kad tai pagrindinis laimės, gerovės ir maksimalios gyvenimo kokybės reikalavimas.

 

 

Tobulėjimo projektai
Išleidimo metai: 2016
Formatas: 15×21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 134
ISBN ar kodas: 9786099512488

 


 

Užsisakyk knygą dabar, ir be jokios sudėtingos registracijos!

Knygą galėsi atsiimti Tavo adresui priklausančiame Lietuvos pašto skyriuje per artimiausias 2-7 darbo dienas.

 


 

*Pinigų grąžinimo garantija. Daugiau apie sąlygas 

 


 

2 reviews for PASITIKĖJIMO SAVIMI GALIA (POPIERINĖ)

  1. Rated 5 out of 5

    Gabrielė

    Pasitikėjimas savim – mano manymu pati svarbiausia priemonė pasiekti viską ko trokšti. Prieš kurį laiką tai supratau, kai rimtai pradėjau su tuo dirbti. Iki to momento, kai maniau, kad čia „NIEKO TOKIO“ viskas slydo iš po kojų, nuolat tarsi degdavau katile, vos tik kas nors mane užkabindavo. O dabar, manyje tiek laisvės! Vienas iš nuostabių įrankių, būtent ši knyga. Ir apskritai Brian Tracy – puikus specialistas

  2. Rated 5 out of 5

    Mantas

    Puikaus turinio knyga

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.