Paskolink man savo gyvenimą. Prancūziškos meilės, nemeilės ir kiti prieskoniai

Trukmė: 9 val. 41 min.

Autorius: Erika Umbrasaitė

Skaito: Ugnė Barauskaitė

Description

Meilė, aistra ir nuotykiai – visa tai siūlo šis prancūziškas santykių romanas. Audioknygoje rasite ne tik romantinę komediją ir lengvą detektyvą primenantį siužetą, bet ir prancūziškos gyvensenos, skonių bei meilės paslapčių žinyną. Tai kūrinys, kuris alsuoja lengvumu, įkvepia klausytoją į gyvenimą žvelgti drąsiai, sakyti „taip“ jo siūlomoms progoms.

Pagrindinė knygos veikėja Lėja La Tour yra 38 metų prabangių papuošalų dizainerė, kuri mėgaujasi Paryžiaus naktiniu gyvenimu ir neįpareigojančiais santykiais. Pikantiškomis asmeninio gyvenimo detalėmis ji dalijasi su mama Emili ir seserimi Miriam. Trijulė išbando pažinčių programėlę „Happn“, kurios dėka viena moteris užmezga aistringą romaną, o kitos virtualus flirtas netrunka peraugti į nuotykių kupiną avantiūrą.

„Paskolink man savo gyvenimą“ pralinksmins, sužavės šmaikščiu sąmoju, ne kartą nustebins netikėtais siužeto posūkiais ir dovanos malonią bei atpalaiduojančią klausymo patirtį. Galbūt tai Jūsų „desertas“ po sunkios ir įtampos kupinos dienos?

Erika Umbrasaitė yra rašytoja ir žurnalistė, daugiau nei dešimtmetį gyvenanti Prancūzijoje, penkių knygų autorė. Jos kūriniai atviri, nuoširdūs ir turintys gausų ištikimų gerbėjų ratą. „Paskolink man savo gyvenimą“ yra pirmoji ne autobiografinė rašytojos knyga, tačiau grįsta autentiškomis patirtimis, „skolintomis“ istorijomis.