PAŠTAS

Trukmė: 5 val. 2 min.

Autorius: Charles Bukowski

Skaito: Dovydas Bluvšteinas

Description

„DON‘T TRY“ „NESISTENK“ „dON‘t tRy“ „NeSIStenK“ „DON‘T TRY“ „NESISTENK“

„DON‘T TRY“ – H.Charleso Bukowskio frazė, atskleidžianti autoriaus kūrybos ir gyvenimo esmę, šerdį, iškalta jo kapo akmenyje. Nesistenk. Jei niekas nevyksta, palauk šiek tiek ilgiau. Tarsi matytum vabalą aukštai ant sienos ir lauktum, kol jis prisiartins. O tuomet, kai jis prieina prie tavęs pakankamai arti, priploji jį arba prisijaukini. Taip apie kūrybinį procesą kalba autorius, artimų žmonių švelniai vadinamas Buku.

Charlesas Bukowskis – vokiečių kilmės amerikiečių rašytojas, poetas, didžiąją gyvenimą dalį praleidęs Los Andželo mieste. Vienas ryškiausių pasauliniu lygiu kritikų ir skaitytojų pripažįstamas andergroundo kūrėjas, drąsiai metantis iššūkį skaitytojams, priverčiantis, anot leidėjo John Martin, pagalvoti, kas esate, ir ko vertas jūsų gyvenimas.

Charleso Bukowskio audioknyga „Paštas“ – pirmasis šio autoriaus romanas, negailestinga dugne atsidūrusio žmogaus gyvenimo kronika, alkoholiko gyvenimo dienoraštis, aštri bukinančios sistemos satyra, o kartu ir nuoširdi, gal net sentimentali graudžių meilės istorijų knyga. Tai emociškai įtaigus, kupinas juodojo humoro pasakojimas apie Henrį Činaskį, panirusį į pašto tarnautojo darbo, lošimų, girtuoklysčių, santykių su moterimis rutiną, skaudžiai atveriantis negailestingą Amerikos tikrovę.

20 naktų + 20 pintų viskio + 35 pakuotės alaus + 80 cigarų = „PAŠTAS“ Autoriaus teigimu viso to reikėjo, kad parašytų savo pirmąjį romaną.