Pažadinkite savyje MILŽINĄ

Trukmė:  21 val. 15 min.

Autorius: Anthony Robbins

Skaito: Audrius Čaikauskas

Description

Pabuskite ir perimkite gyvenimą į savo rankas! Šis Anthony Robbins, vieno garsiausių visame pasaulyje gyvenimo mokytojų, bestseleris – tai visa jo asmeninių pokyčių metodika vienoje vientisoje audioknygoje.

Audioknyga ir jums gali padėti:

1. Išmokti kontroliuoti savo emocijas
2. Susidraugauti su savo kūnu
3. Optimizuoti tarpusavio ir profesinius santykius
4. Susitvarkyti finansus
5. Atrasti tinkamą balansą gyvenime

Anthony Robbins yra pasaulyje pripažintas pokyčių psichologijos ekspertas – šioje srityje jis jau daugiau nei 30 metų. Audioknygoje jis pateikia laiko patikrintą metodą kaip tapti savo gyvenimo meistru.

„Giliai širdyje mes visi tikime, kad turime unikalią dovaną, kad galime daug ką pakeisti, paveikti kitus ir šį pasaulį padaryti geresnį. Visi turime viziją gyvenimo, kurio trokštame ir kurio tarsi esame verti. Vis dėlto daugeliui mūsų šias svajones taip aklinai užgožia neviltis ir kasdienė rutina, kad mes jau net nebandome jų įgyvendinti. Todėl mano tikslas yra atgaivinti tą svajonę, paversti ją realybe, išmokyti jus prisiminti ir pažadinti beribę jėgą, snaudžiančią kiekviename iš mūsų.“ — Anthony Robbins

Štai penkios gyvenimo sritys, kurias autorius kviečia įvaldyti:

1. Emocinis meistriškumas. Tai pagrindas kitoms keturioms sritims.
2. Fizinis meistriškumas. Ši, antroji, meistriškumo pamoka jums padės taip sureguliuoti savo fizinę būklę, kad jūs ne tik puikiai atrodysite, bet ir puikiai jausitės.
3. Meistriškumas santykių srityje. Trečioji meistriškumo pamoka jums atskleis kokybiškų santykių – iš pradžių su savimi, paskui su kitais – paslaptis.
4. Finansinis meistriškumas. Ketvirtoji meistriškumo pamoka jus išmokys „daryti“ pinigus, kad gyvenimo saulėlydžio metais jums nereikėtų laužyti galvos, kaip sudurti galus.
5. Laiko valdymo meistriškumas. Vertingiems dalykams sukurti reikia laiko. Tačiau kiek mūsų iš tiesų moka jį naudoti taupiai? Penktoji meistriškumo pamoka jums parodys, jog skubūs vertinimai gali sukelti ilgas kančias. Jūs išmoksite daryti gerus sprendimus ir tramdyti troškimą tenkinti savo poreikius tuojau pat – šitaip leisite visiškai išsipildyti savo idėjoms ir realizuosite savo potencialą.

„Stengiausi, kad ši knyga taptų veiksmų vadovu, kuris padėtų jums pagerinti savo gyvenimo kokybę, idant gyvenimas jums teiktų daugiau pasitenkinimo. Nors nepaprastai didžiuojuosi savo pirmąja knyga (Neribota galia) ir jos poveikiu viso pasaulio žmonėms, vis dėlto jaučiu, kad šioje knygoje jūs rasite naujų ir unikalių įžvalgų apie jėgą, kuri jums gali padėti savo gyvenimą pakylėti į dar aukštesnį lygį.“ — Anthony Robbins