PAŽEIDŽIAMUMO GALIA. Mokymai apie autentiškumą, artumą ir drąsą

Trukmė:7 val. 44 min.

Autorius:Brene Brown

Skaito:Jurgita Jurkutė

Description

Brene Brown — socialinių mokslų profesorė, istorijų pasakotoja, lektorė, tinklalaidžių (angl. podcasts) autorė. Jos pranešimas apie pažeidžiamumo galią TEDx Talks susilaukė daugiau nei 53 milijonų peržiūrų. Brene Brown tyrinėja temas, kurių dažnas norėtų išvengti: pažeidžiamumas, gėda, baimė ir empatija.

Brene Brown audiokurse „Pažeidžiamumo galia“ kalba apie tai, kaip išgyventi šiuolaikinėje gilios stokos kultūroje, kurioje „niekada nesi pakankamas“, nesi pakankamai šaunus, pakankamai turtingas, pakankamai galingas, saugus, užtikrintas, pakankamai tobulas ar ypatingas, o visų blogiausia nesi pakankamai prisitaikantis.

Alternatyva stokos kultūrai — gyvenimas visa širdimi. Ir tai nėra tik skambūs žodžiai. Brene Brown atliko ne vieną mokslinį tyrimą, kad išsiaiškintų ir apibrėžtų, ką reiškia gyventi visa širdimi. Šie tyrimai pakeitė visą pačios mokslininkės gyvenimą. Kuo žmonės gyvenantys visa širdimi skiriasi nuo kitų? Gyventi visa širdimi — tai patirti meilę ir bendrystę, vadinasi susitaikyti su savimi ir tikėti, kad esi vertas meilės, tai drąsa būti pažeidžiamu. Brene Brown atskleidžia, kaip to pasiekti ir imti gyventi visa širdimi. Bet kelias nebus lengvas, nes teks susidurti su savo pažeidžiamumu ir gėdos „gremlinais“. Gėdą patiriame visi. Niekas nenori apie ją kalbėti. Kuo mažiau apie ją kalbame, tuo labiau ji mus valdo. Tik nuo mūsų priklauso ar gėda valdys mus toliau.

Šiame audiokurse sužinosite:

— iš kur gimsta baimė būti pažeidžiamiems,
— kaip saugomės nuo pažeidžiamumo ir užsidedame šarvus,
— kaip tuos šarvus nusiimti ir imti reaguoti į aplinką empatiškai,
— išvysite, kaip griūna mitas, kad „pažeidžiamumas yra silpnumas“,
— sužinosite apie gėdos neurobiologiją,
— įgysite dešimt kelrodžių gyvenimo visa širdimi link.

Malonaus klausymo!

Copyright © 2012 Brené Brown. This Translation published by exclusive license from Sounds True, Inc.