Perlais balinta kava

Trukmė:  4 val. 55 min.

Autorius: Raminta Stanaitytė-Česnulienė

Skaito: Raminta Stanaitytė-Česnulienė

Description

Princesė, kava ir perlai pasakiškas derinys priverčiantis suklusti, kur ir kam taip pasisekė. Pasigirsta Princesės pasakojimas ir iškart tarsi minkštas pūkų fotelis tave apgaubia gardžios kavos kvapas. Jis toks tikras, jog ranka ima nevalingai ieškoti šalia padėto puodelio, kad galėtum gurkštelėti aromatingo gėrimo, ir kaip tik tuomet supranti, kad pasisekė kaip tik tau, o ne kažkam kažkur. Prasideda Princesės pokalbis su Princese.

Ramintos Stanaitytės – Česnulienės audioknyga nėra pasaka nei vaikams, nei suaugusiems, tai gyvenimo fragmentai, emociškai intensyvios akimirkos, pasakojamos lengvai ir šmaikščiai. Tai keturiasdešimties kavos puodelių dėlionė, vedanti per ketvirtą dešimtį nugyventi bebaigiančios moters mintis, jausmus, santykius su šeimos nariais ir kitais žmonėmis, keliones po pasaulį, susitikimus ir įvykius. Apie pirmus kartus žmogaus gyvenime. Kol gyvenime dar yra pirmų kartų, tol esi jaunas, o kaip teigia autorė, po keturiasdešimtmečio atsiveria begalė naujų durų su pirmais kartais.

Ši audioknyga gyvybinga, gaivi, užkrečiamai optimistiška, nors kalbama apie rimtus (ir ne tik) dalykus, nerimą prieš žengiant į virsmo momentą, naują gyvenimo etapą. Ši audioknyga gali tapti nusiraminimo šaltiniu toms, kurios nerimauja dėl artėjančio keturiasdešimtmečio, tai tarsi pokalbis su artima išmintinga drauge, kuri laiku ir vietoje pabirena prieskonių į kavos puodelį. Tereikia išsivirti skanios kavos, įsijungti audioknygą ir atsiverti pokalbiui.

Tai audioknyga apie moteris moterims ir protingiems vyrams, kurie nori pažinti savo princeses.