PRADINUKŲ ABĖCĖLĖ TĖVAMS IR MOKYTOJAMS

Trukmė: 26 val. 41 min.

Autorius: Austėja Landsbergienė

Skaito: Kristina Savickytė

Description

Dr. Austėjos Landsbergienės audioknyga „Pradinukų abėcėlė tėvams ir mokytojams“ – aktualių klausimų ir išsamių atsakymų rinkinys, kuriame tėvai, mokytojai ir kiti vaikų ugdytojai suras profesionalių žinių ir patarimų, praktinių įžvalgų ir gyvenimiškų pavyzdžių apie vaikų ugdymą.

Auginant vaikus dažnai iškyla įvairiausių klausimų, viduje siaučia begalė susipynusių jausmų: nuo džiaugsmo ir pasididžiavimo iki kaltės ir abejonės, ar esame pakankamai geri tėvai. Norime vaikus apsaugoti nuo nemalonių situacijų, išmokyti spręsti konfliktus su bendraklasiais, būti empatiškais, tvarkingais, pasitikinčiais, išugdyti kitas mūsų požiūriu svarbias savybes, padėsiančias jiems tapti sėkmingais žmonėmis. Bet kartais šis entuziazmas išblėsta, netenkame jėgų ir motyvacijos. Ši audioknyga palengvins jūsų vaiko ugdymo procesą, nuramins, suteiks vilties ir įkvėps augti kartu su savo vaiku, juk, anot autorės, labai svarbu mokytis visą gyvenimą, kaupti patirtis, daug keliauti, skaityti ir nuolat plėsti savo galimybių ribas, o svarbiausia – nepailsti svajoti.

Austėja Landsbergienė – socialinių mokslų daktarė, edukologė, kontekstinio ugdymo pradininkė, konsultantė švietimo klausimais, tarptautinių mokyklų tarybos švietimo vertintoja, didžiausio ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo Baltijos šalyse „Vaikystės sodas“, Karalienės Mortos mokyklos bei „Six Senses“ International Preschool steigėja. Nuolatinė pranešėja konferencijose užsienyje ir Lietuvoje.