PRINCIPAI

Trukmė: 16 val. 44 min.

Autorius: Ray Dalio

Skaito: Simas Stankus

Description

„Sėkmė mane aplankė todėl, kad mokėjau susitvarkyti su savo nežinojimu, o ne todėl, kad daug žinojau.“ — Ray Dalio

Ray Dalio — verslininkas ir investuotojas, savo karjerą pradėjęs dviejų kambarių bute Niujorke įsteigdamas bendrovę „Bridgewater“, kuri vėliau investuotojams uždirbo daugiau nei bet kuris kitas rizikos fondas. Ray Dalio įrašytas į Time įtakingiausių žmonių šimtuką ir Forbes turtingiausiųjų šimtuką.

„PRINCIPAI“ — saviugdos audioknyga, kurioje, remdamasis asmenine istorija ir verslo patirtimi, autorius pateikia unikalų principų rinkinį, atnešusį jam sėkmę, ir atskleidžia, kaip susikurti autentišką savo sėkmės principų rinkinį. Principai yra pagrindinės tiesos, kuriomis grindžiamas elgesys, padedantis susitvarkyti su sudėtingoms situacijomis ir pasiekti gyvenime to, ko nori. Autoriaus teigimu, turėti tinkamų principų rinkinį – tarsi turėti krūvą sėkmės receptų. Visi sėkmės lydimi žmonės veikia vadovaudamiesi principais, padedančiais jiems būti sėkmingiems, tačiau skirtinga jų sėkmės samprata lemia skirtingus principus.

Autorius viliasi, kad ši audioknyga paskatins jus atrasti savo principus visose jums aktualiose srityse, padės suprasti kaip būtent šie principai nulėmė jo sėkmę gyvenime. Pasinaudodami sukaupta principų taikymo patirtimi įgysite galimybę juos tobulinti ir apmąstyti, vadinasi, galėsite priimti protingesnius sprendimus ir būsite geriau suprasti kitų.