PROVERŽIO PATIRTIS. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją

Trukmė:9 val. 17 min.

Autorius:Dr. John F. Demartini

Skaito:Jonas Nainys

Description

J.F.Demartini audioknyga „Proveržio patirtis“ kiekvienam padės pakeisti savo gyvenimą, sustiprinti vidinį balsą, įgauti pasitikėjimo savimi, priimti save ir kitus neteisiant ir neieškant priekabių, semti iš gyvenimo tiek, kiek įmanoma. Audioknygoje pateikiami pratimai padės jums išmokti atskleisti ir sėkmingai iki galo išnaudoti savo asmenybės potencialą. Iškreiptus įsitikinimus ir mintis pakeisti simetriškomis ir tvarkingomis. Tai kelias į išbaigtą asmeninę transformaciją, kitos dimensijos mąstymą, suvokimą ir patirtis.

Ši audioknyga skirta jums, jei norite sužinoti svajonių realizavimo formulę; širdies atvėrimo paslaptį; išsiaiškinti, kaip sustiprinti meilę; geriau suprasti kiekvieną gyvenimo aspektą; užmegzti daugiau jus tenkinančių santykių; išmokti gerbti ir atskleisti savo asmeninį potencialą, genijų; išmokti įveikti visas baimes ir iliuzijas, susijusias su mirties mitu, atrasti tikrąją gyvenimo misiją ir tikslą.

Ši audioknyga skirta jums, jei esate pakankamais drąsus (-i) ir pasiryžęs (-usi) įveikti tapatybės krizes, kurios lydi asmeninę transformaciją. Kaip teigia autorius: „Kiekvieną kartą pereidamas iš vienos koncentrinės egzistencijos sferos į kitą, kiekvieną kartą atlikdamas kvantinį šuolį į naują ir kitokį sąmonės lygmenį, išgyvensite laikiną tapatybės krizę. Šis reiškinys būtinas norint augti, ir kuo didesnis šuolis, tuo didesnė krizė. Jūsų gyvenimas sumodeliuotas pagal įsitikinimus ir suvokimo sistemą, o kai staiga toji sistema nebepritaikoma, kai peržengiate jos ribas, pereinate į tapatybės krizės fazę, kol prisitaikote prie naujojo koncentrinio modelio.“

J.F. Demartini mokymas leidžia žmonėms patirti ir suprasti ne tik pasąmonę, bet ir sąmonę bei supersąmonę. Jo filosofija ir revoliucinė besąlygiškos meilės galios koncepcija suteikia naują formą psichologijai, o revoliucinė asmenybės transformacijos metodika keičia milijonų žmonių gyvenimus visame pasaulyje.