PSICHOLOGINIŲ STRAIPSNIŲ RINKINYS

Baimė – instinktyvi, prigimtinė reakcija, būdinga net kūdikiams. Jau pirmaisiais gyvenimo mėnesiais galime pastebėti baimės reakcijas į stiprų garsą, aukštį, gylį, neįprastus daiktus ar svetimus žmones. Pastaroji baimė skatina kūdikį laikytis kuo arčiau juo besirūpinančių artimųjų. Psichoanalizė pirminiu baimės šaltiniu laiko gimimą: gimdamas žmogus susiduria su daugybe kliūčių, patiria mirties artumą

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Description

Kai norisi žengti pirmyn, ką nors pakeisti, padaryti kitaip, atskleisti ir išreikšti save, neretai iškyla baimė. Ne tiek svarbu, koks tas užmojis: galbūt norite mesti darbą, pradėti verslą, nutraukti santykius ar juos pradėti, o gal viso labo paskelbti įrašą „Facebook“ ar pasisakyti susirinkime. Baimė gali būti vienodai stipri.
Baimė gelbėja ir neleidžia gyventi
Baimė – instinktyvi, prigimtinė reakcija, būdinga net kūdikiams. Jau pirmaisiais gyvenimo mėnesiais galime pastebėti baimės reakcijas į stiprų garsą, aukštį, gylį, neįprastus daiktus ar svetimus žmones. Pastaroji baimė skatina kūdikį laikytis kuo arčiau juo besirūpinančių artimųjų. Psichoanalizė pirminiu baimės šaltiniu laiko gimimą: gimdamas žmogus susiduria su daugybe kliūčių, patiria mirties artumą.