PYKČIO ŠOKIS. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis

Trukmė: 6 val. 58 min.

Autorius: Harriet Lerner

Skaito: Jurga Kalvaitytė

Description

Audioknygoje „Pykčio šokis“ išgirsite apie tai, kaip pyktį paversti santykius stiprinančia, o ne griaunančia jėga. Ilgą laiką visuomenėje buvo nepriimtina moterų teisė jausti ir išreikšti pyktį. Kilus abejonėms, kaip reikėtų dorotis su šia stipria emocija, dažniausiai pasirenkama viena iš dviejų neteisingų strategijų – pyktį slopinti arba nekonstruktyviai išlieti. Dr. Harriet Lerner siūlo sprendimą – priimti pyktį kaip kvietimą pokyčiui ir jo pagalba geriau pažinti ir sustiprinti savąjį „aš“.

Knygoje „Pykčio šokis“ rasite daug naudingų patarimų, kaip išmokti suprasti tikrąsias pykčio priežastis, įgyti reikiamų bendravimo įgūdžių, atskirti ir nutraukti betikslį bendravimo būdą, numatyti ir atremti kitų žmonių gynybines reakcijas. Čia pateikti pavyzdžiai apima ne tik porų santykius, bet ir bendravimą su tėvais, vaikais ar bendradarbiais.

Nors autorė pabrėžia, kad istoriškai pyktį savo naudai sunkiau kontroliuoti buvo moterims, ši audioknyga bus naudinga kiekvienam, ieškančiam motyvacijos ir įkvėpimo keisti savo santykius, siekiančiam suvokti ir apginti savo tikruosius poreikius bei asmenines ribas.

Psichoterapeutė ir tarptautinį pripažinimą pelniusi santykių ekspertė Dr. Harriet Lerner garsėja gebėjimu sudėtingas teorijas pateikti visiems suprantama kalba. „Pykčio šokis“ JAV pirmą kartą buvo išleistas 1985 m. nedideliu tiražu, vėliau stulbinamai išpopuliarėjo rekomendacijoms sklindant iš lūpų į lūpas. Šiuo metu autorės knygos leidžiamos visame pasaulyje, daugiau nei 35 kalbomis.

© Published by arrangement with HarperCollins Publishers.

Versta iš: THE DANCE OF ANGER: A Woman’s Guide to Changing the Pattern of Intimate Relationships by Harriet Lerner