Siela sumuštinių dėžutėje: nelabai baisios istorijos

Trukmė: 2 val. 16 min.

Autorius: Kotryna Zylė

Skaito: Kotryna Zylė, Petras Kazickas

Description

Kotryna Zylė –rašytoja, kurios kūrybos dėka mitinis būtybių pasaulis tampa jaučiamu, užuodžiamu ir girdimu kasdienybės detalėse, grafikos dizainerė ir iliustruotoja. Autorės knygos „Milžinas ir mažylis“, „Didžioji būtybių knyga“ adaptuotos ir perkeltos į teatro sceną, o pagal romaną jaunimui „Sukeistas“ planuojama kurti meninį filmą.

Audioknyga „Siela sumuštinių dėžutėje“ – 10 nelabai baisių, bet šiurpulingų, istorijų apie mitines būtybes, galinčias pasirodyti kiekvieno kasdieniame gyvenime: kieme, mokykloje ar namuose. Pasak autorės, istorijas įkvėpė vaikystėje girdėti tėčio pasakojimai ir netikėti susidūrimai su būtybėmis. Tradiciniai pasakojimai apie mitines būtybes šioje audioknygoje virsta intriguojančiomis ir įtraukiančiomis istorijomis. Laumės, raganos, vėlės ir kitos būtybės šiose istorijose pasirodo šiuolaikiniame pasaulyje tokios pat paslaptingos, šiurpulingos ir keistos, kaip prieš daugelį amžių. Kasdieniai daiktai ir įvykiai gali virsti ypatingais, tereikia atidžiau žiūrėti, klausyti ir jausti. Tai nenuobodu, tai iššūkis tavo vaizduotei.

Audioknygą autorė įgarsino kartu su savo Tėčiu, kurio istorijų pati klausėsi vaikystėje, o dabar girdi jas toliau jau senelio pasakojamas anūkams.