ŠIOS AKIMIRKOS JĖGA. Dvasios nušvitimo vadovas

Trukmė: 8 val. 41 min.

Autorius: Eckhart Tolle

Skaito: Simonas Dovidauskas

Description

Eckharto Tolle audioknyga „Šios akimirkos jėga“ milijonus žmonių įkvėpė siekti būties akimirkos, čia ir dabar potyrio, šioje akimirkoje glūdinčios laisvės ir džiaugsmo būsenos, padėjo žmonėms pasiekti svarbių asmeninių pokyčių ir transformacijų. Autorius teigia, kad galima gyventi be kančios ir nerimo. Jeigu to norime, privalome suprasti, kad visų kančių šaltinis yra mūsų pačių protas, o ne išorinis pasaulis. Mūsų protas nuolatos jaudinasi dėl praeities ar ateities, todėl susitapatinimas su savo protu yra didelė klaida, juk esame daugiau nei mūsų pačių protas.

Šioje audioknygoje sužinosite, kad nesame vien tik protas, kad galime išsivaduoti iš psichologinio skausmo, kad tikrąsias savo galias atskleisime tik atsidavę šiai būties akimirkai. Kai išmoksime būti tik čia ir dabar, kai imsime jausti savo vidinį kūną, kai galėsime atleisti ir nesipriešinti, kai prisiliesime prie žodžiais ir sąvokomis neišreiškiamos savo Esaties – štai tada įvyks tikrieji pokyčiai.

Eckhartas Tolle gimė Vokietijoje, vėliau studijavo Londono universitete ir dirbo Kembridžo universitete moksliniu konsultantu. Būdamas dvidešimt devynerių, jis patyrė dvasinę transformaciją, kuri visiškai pakeitė jo asmenybę ir gyvenimo būdą. Kitus kelerius metus šios knygos autorius stengėsi suvokti dvasinės transformacijos prasmę ir tokiu būdu pradėjo neapsakomą vidinę kelionę.