SKAITMENINĖ RINKODARA. Naujausių laikų reklamos ir pardavimų strategijos

Description

SKAITMENINĖ RINKODARA:

Ši audioknyga nėra dar viena tradicinės rinkodaros strategija pritaikyta šių laikų rinkos aktualijoms. Tai nauja mąstysena ir visiškai kitoks požiūris į savo verslą. Skaitmeninė rinkodara praplečia rinkodaros sąvokos ribas, daugelis veiksmų, kuriuos atlieka įmonės, pavyzdžiui produkto kūrimas, iki šiol laikyti atskiru nuo rinkodaros procesu, neabejotinai tampa jos dalimi. Kam naudoti didžiulius finansinius išteklius siekiant žmonėms parduoti produktą, kurio jiems nereikia, jei šie žmonės gali padėti jums sukurti produktą, kurio jie nori. Skamba neįtikėtinai? Tik todėl, kad dar neklausėte šios audioknygos.

Audioknyga „Skaitmeninė rinkodara“ skirta ne tik rinkodaros specialistams, bet ir visiems žmonėms besidominantiems verslo pasaulio naujovėmis. Ji keičia daugelį metų rinkodaros specialistų laikytas nepajudinamomis taisykles:

– kas pirmas pristato produktą rinkoje, tas laimi; (gal vis dėlto laimi tas, kuris pirmas pristato vartotojams tinkamą produktą?)
– reikia pritraukti visus žmones, kuriuos tik gali; (gal užtenka rasti grupę suinteresuotų, ištikimų ir aistringų vartotojų?)
– rinkodaros strategijai įgyvendinti reikia gausių finansinių išteklių; (gal užtenka pasamdyti rinkodaros inžinierių, kuris paskatins visuomenę naudoti produktą ir ženklodarą kurti per tūkstančius nedidelių vartotojų veiksmų?)
– tradicinio rinkodarininko darbas – pritraukti potencialių klientų; (gal svarbu ne tik pritraukti naujų klientų, bet ir pasirūpinti, kad jie taptų ilgalaikiais vartotojais, nes ištikimi ir patenkinti vartotojai patys yra rinkodaros įrankiai?)

Šioje audioknygoje pasakojama, kaip „Dropbox“, „Mailbox“, „Pinterest“, „Facebook“, „Evernote“, „Snapchat“ ir kitos kompanijos suabejojo tradicinės rinkodaros strategijomis ir turėdamos labai mažą rinkodaros biudžetą ar visai jo neturėdamos tapo milijonus uždirbančiomis kompanijomis. Ši audioknyga apie tai, kaip turint tiek mažai, uždirbti tiek daug.

 

Imkitės iniciatyvos, įsibėgėkite ir pasiekite tvarių rezultatų.