SKYRYBOS: IŠEITI AR LIKTI?

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)

Kalbant apie jausmus – jie gali iškilti staiga, tačiau daugeliu atveju jie formuojasi bėgant laikui. Teigiama, kad prisirišimas susiformuoja pirmųjų metų bėgyje, to vėliau su kiekvienais metais jis tampa stipresnis. Tad, kaip suprasti, ar Jūs iš tiktųjų esate artimi vienas kitam? Kaip suvokti, kad Jūsų artimumas yra visavertis ir turi gilias šaknis?

 

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Description

Kalbant apie jausmus – jie gali iškilti staiga, tačiau daugeliu atveju jie formuojasi bėgant laikui. Teigiama, kad prisirišimas susiformuoja pirmųjų metų bėgyje, o vėliau, su kiekvienais metais, jis tampa stipresnis. Tad kaip suprasti, ar Jūs iš tiktųjų esate artimi vienas kitam? Kaip suvokti, kad Jūsų artimumas yra visavertis ir turi gilias šaknis?

Eriko Siudiko straipsnių rinkinyje „Skyrybos: išeiti ar likti?“ rasite „mirusių“ santykių požymius, priklausomos „meilės“ ženklus bei penkias sąlygas, kurios svarbios artimiems santykiams.

 

1 review for SKYRYBOS: IŠEITI AR LIKTI?

  1. Rated 5 out of 5

    Aušra

    Tikrai verta dėmesio knyga. Viskas aiškinama nuosekliai, su pavyzdžiais. Lengva ir malonu skaityti. Daug naudingos informacijos, daug gerų ir lengvų patarimų. Viskas aišku ir pagrįsta. Matosi, kad ją rašė savo srities specialistas.

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.