SRAUTAS. OPTIMALI IŠGYVENIMO PSICHOLOGIJA (POPIERINĖ)

Žmonės galiausiai dažnai jaučiasi iššvaistę gyvenimą, apgailestaudami, kad nugyventi metai buvo kupini nerimo ir nuobodulio, o ne laimės.

10.49

Out of stock

Description

 

Nepaisant to, kad dabar esame sveikesni ir gyvename ilgiau, nepaisant to, kad net mažiausiai pasiturintys apsupti materialinės prabangos, apie kurią prieš keletą dešimtmečių nė nesvajota (viduramžiais kėdės buvo retas reiškinys net turtingiausiuose namuose ir joks Romos imperatorius nuobodžiaudamas negalėdavo įsijungti televizoriaus), nepaisant stulbinančių sukauptų mokslo žinių, žmonės galiausiai dažnai jaučiasi iššvaistę gyvenimą, apgailestaudami, kad nugyventi metai buvo kupini nerimo ir nuobodulio, o ne laimės.
Ar taip yra todėl, kad likti nepatenkintiems yra žmonijos lemtis ir kiekvienas žmogus visada nori daugiau, nei gali turėti?

 

Žymus vengrų kilmės JAV psichologijos profesorius M. Čiksentmihalis, didžiąją gyvenimo dalį skyręs laimės fenomeno studijoms, paliko unikalų pėdsaką pozityviosios psichologijos srityje, sukūręs srauto (angl. flow) teoriją.
Pilnatvės pojūtis panirus į srautą yra stiprus išgyvenimas, kurį gali patirti kiekvienas.

 

Leidėjas: Tobulėjimo projektai

Išleidimo metai: 2016

Formatas: 15×21, kieti viršeliai

Puslapių skaičius: 318

ISBN ar kodas: 9786099569147

 


 

Užsisakyk knygą dabar, ir be jokios sudėtingos registracijos!

Knygą galėsi atsiimti Tavo adresui priklausančiame Lietuvos pašto skyriuje per artimiausias 2-7 darbo dienas.

 


 

*Pinigų grąžinimo garantija. Daugiau apie sąlygas