TARP KASDIENYBĖS IR GEISMO. Kaip išsaugoti aistrą ilgalaikiuose santykiuose

Trukmė: 8 val. 38 min.

Autorius: Esther Perel

Skaito: Toma Vaškevičiūtė

Description

Audioknyga „Tarp kasdienybės ir geismo“ skirta kiekvienam, esančiam ilgalaikiuose santykiuose ar norinčiam tokius sukurti. Artumas, pasitikėjimas ir saugumas yra tai, ko daugelis ilgimės ir trokštame, kurdami ryšį su mylimu žmogumi. Tačiau ar tai, kaip suvokiame šiuolaikinę santuoką, netampa kliūtimi ją išlaikyti?

Pasak autorės, emocinis ir lytinis artumas yra du skirtingi dalykai. Esther Perel teigimu, tam, kad pora išliktų artima ne tik dvasiškai, bet ir seksualiai, būtina šiek tiek atsitraukti ir sukurti erdvę intymumui: “Ilgalaikių santykių siejami žmonės dažniausiai renkasi ne nežinomybę, o užtikrintumą. Bet erotiškumas veši nežinomybėje. Su įpročiu ir rutina geismui ne pakeliui”.

Audioknygoje nagrinėjamas sekso poetiškumas ir erotiškumas, lytinio geismo prigimtis ir dilemos. „Tarp kasdienybės ir geismo“ rasite naudingų patarimų, kaip išlaikyti šeiminio gyvenimo balansą ir puoselėti seksualumą monogamiškuose santykiuose. Esther Perel paliečia daugeliui porų aktualią temą – kaip sugrąžinti romantiką į santykius, kai šeimą papildo maži vaikai. Kūrinys gausus pavyzdžių: problemų, su kuriomis susiduria poros, ir galimų sprendimo būdų tam, kad vėl įsižiebtų kasdienybės prislopinta aistra.

„Tarp kasdienybės ir geismo“ padės leistis į kelionę, skirtą pažinti meilės ir geismo dviprasmybes. Audioknyga kviečia tyrinėti save ir savo įsitikinimus tam, kad branginamuose ilgalaikiuose santykiuose ir jų kasdienybėje iš naujo atrastumėte netikėtumą, jaudulį ir – svarbiausia – malonumą.

Esther Perel yra Niujorke gyvenanti ir daugiau nei 30 metų konsultavimo patirtį turinti porų psichologė. Užaugusi Belgijoje, Izraelyje, išsilavinimą įgijusi JAV, ji kalba aštuoniomis kalbomis, o savo unikalią patirtį pritaiko siekdama padėti poroms suderinti tarpkultūrinius skirtumus. Esther Perel yra dviejų knygų autorė, „Tarp kasdienybės ir geismo“ — pirmoji jos knyga, tapusi tarptautiniu bestseleriu.

Versta iš: MATING IN CAPTIVITY. Reconciling the Erotic and the Domestic / Esther Perel