TETA GYDYMAS (POPIERINĖ)

Septynių būties planų koncepciją, kuri padės pakilti į aukščiausią meilės lygmenį ir susijungti su Visko, kas yra, energija.

11.99

Out of stock

Description

 

Susipažinkite su vienu veiksmingiausių energetinio gydymo metodų!

 

„Šioje knygoje supažindinsiu jus su vienu veiksmingiausių energinio gydymo metodų, koks tik buvo kada nors aprašytas: su Teta gydymu (ThetaHealing®). Teta gydymas yra meditacinis procesas, sukeliantis fizinį, psichologinį ir dvasinį gijimą. Išgijimas ateina iš Kūrėjo per maldą. Kūrėjas dosniai padovanojo mums šias nepaprastas žinias, kurios netrukus bus perduotos jums. Jos pakeitė mano ir daugelio kitų žmonių gyvenimą.
Norint taikyti šį metodą, būtina išpildyti tik vieną sąlygą: privalote tikėti Visko, kas yra, Kūrėju. Kūrėjas turi daug skirtingų vardų: Dievas, Buda, Šiva, Deivė, Jėzus, Jehova ar Alachas – jie visi yra srovės, nešančios į bendrą tėkmę, kuri veda į Septintąjį būties planą ir Visko, kas yra, kūrybinę energiją. Teta gydymas neturi nieko bendra su religija ir yra vienodai taikomas visų amžių, lyčių, rasių, odos spalvų bei tikėjimų žmonėms. Bet kuris žmogus, tikintis Dievą, arba Kūrybinę jėgą, gali imtis Teta gydymo.“

 

* Kaip pakeisti savo įsitikinimus ir jausmus, kurie sukuria ligas.
* Septynių būties planų koncepciją, kuri padės pakilti į aukščiausią meilės lygmenį ir susijungti su Visko, kas yra, energija.
*  Kaip dirbant kartu su Visko, kas yra, Kūrėju išlavinti gebėjimą kurti pokyčius visuose lygmenyse: fiziniame, mentaliniame, emociniame ir dvasiniame.

 

Leidėjas: Mijalba
Išleidimo metai: 2015
Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 408
ISBN ar kodas: 9786094690099

 


 

Užsisakyk knygą dabar, ir be jokios sudėtingos registracijos!

Knygą galėsi atsiimti Tavo adresui priklausančiame Lietuvos pašto skyriuje per artimiausias 2-7 darbo dienas.

 


 

*Pinigų grąžinimo garantija. Daugiau apie sąlygas