TIGRAS, GLOSTANTIS PĖDAS

Trukmė: 8 val. 6 min.

Autorius: Juozas Gaižauskas

Skaito: Juozas Gaižauskas

Description

Aktoriaus Juozo Gaižausko audioknyga „Tigras, glostantis pėdas“ – antroji autoriaus knyga, užburiantis, mistiškas, detektyvinis pasakojimas apie vidinius virsmus ir dvasinius ieškojimus. Apie kelią, vedantį per rūką Astūrijos kalnuose, Afrikos dykynes ir Islandijos ledynus, vis klausiantį, išbandantį ir dovanojantį.

Audioknygoje realybės, fantazijos ir sapno detalės teka, pinasi, apgaubia ir virsta paprastais, bet kiekvieno gilumoje be galo svarbiais klausimais. Atsakyti į juos atvirai – tai leisti keliui vesti, išdrįsti būti vedamu. Šis pasakojimas apie kelionę, kurioje nebesvarbūs nueiti kilometrai, nuovargis, besibraunantis į kiekvieną kūno ląstelę, rodyklės, žyminčios maršrutą, svarbu tik antspaudai, surinkti į širdį, o ne į piligrimų pasą, akistata su savimi pačiu. Ar galima pasiklysti vieninteliame kelyje? Ar kybant tarp žemės ir dangaus įvyks dieviškasis virsmas? Ar Lalibelos ikonų šventųjų akys išsiplės iš nuostabos išgirdusios atsakymą į klausimą: išlikti gyvam ar išlikti žmogumi.

„Ir jeigu tas vidurnaktis dar tik artinasi, tai ruoškimės šviesti. Visi. Kas kiek galime. Iš visų Abuna Yemata bažnyčių, nes antraip – netrukus vienas kito nebematysime.“