TIK PER 20 VALANDŲ. KAIP IŠMOKTI BET KĄ… GREITAI!

Trukmė: 6 val. 44 min.

Autorius: Josh Kaufman

Skaito: Paulius Čižinauskas

Description

Greičiausiai turite ilgą sąrašą dalykų, kuriuos norėtumėte išmokti. Bet… labai tikėtina, kad jis taip ir liks dulkėti popieriaus lapu stalčiaus kampe, kurį po jūsų mirties tvarkydami kambarį išmes nepriekaištingą tvarką mėgstantys giminaičiai. Nebent patikėsite, kad iš tiesų GALITE išmokti naujų dalykų. Nepriklausomai nuo Jūsų amžiaus, išsilavinimo ar finansinės padėties.

Nuo ko pradėti? Jeigu esate šventai įsitikinęs, kad kiekvienas gimsta su tam tikrais gabumais ir yra toks, koks yra, ir nieko čia nepadarysi, pirmiausia teks pakeisti šį įsitikinimą. „Daugelis tyrimų patvirtina, kad visos smegenys geba daugiau, jeigu žmogus mokosi. Genetiniai faktoriai egzistuoja, tačiau jie labai nežymūs, palyginti su sutelkto, išmintingo mokymosi galia. Galite patobulinti bet kurį gebėjimą, jei tik lavinsite jį“.

Knygos autorius teigia, kad Jūsų protas yra kaip raumuo: kuo daugiau juo naudojatės, tuo labiau jis auga. Kuo daugiau mokotės, tuo efektyvesnis ir automatiškesnis tampa jūsų įgūdis.

Josh Kaufman savo knygoje pateikia ne tik greito ir efektyvaus mokymosi strategiją, bet ištisą smegenų treniruočių programą. Kaip teigia pats autorius, greitas mokymasis nėra magija, tai tiesiog sumani, strateginė pastangų sistema, skirta jus dominančiam dalykui.

Tai gal metas pradėti? Autoriaus pateikiama mokymosi strategija padės atrasti laiko mokytis ir sutaupyti jo, mokantis greitai ir efektyviai. Telieka pasinaudoti ja sumaniai, greitai ir efektyviai.