TIK VIENAS DALYKAS. Neįprastai paprasta tiesa apie įspūdingus pasiekimus (naujas leidimas)

Trukmė: 5 val. 33 min.

Autorius: Gary Keller, Jay Papasan

Skaito: Gabrielius Jucevičius

Description

Kokią savo darbo dieną vertinsite labiau? Tą, kai lėkėte ir skubėjote, atlikote begalę darbų, skambinote, rašėte, derėjotės, pirkote ar pardavėte, dar per pietų pertrauką užsukote į sporto klubą, susitikote su klientais ir draugais, parašėte aibę svarbių žinučių, o tuo pačiu metu dar kažką veikėte. Ar tą, kai atlikote vieną dalyką? Kuri diena, priartina jus prie siekiamo tikslo?

Dažnai tarp aibės savo veiksmų pametame tai, kas svarbiausią – kryptį. Atliekame daug, bet nepaklausiame, o kam to reikia?

Išeitį iš nuolatinio blaškymosi tarp įvairių užduočių ir veiklos sričių, vedančio į išsekimą, savo knygoje siūlo Gary Keller ir Jay Papasan. Surasti savo kryptį padės vienas svarbus klausimas. Kokį vieną dalyką turiu padaryti, kad jį padarius visa kita taptų lengva ar nereikalinga? Atsakymą į šį klausimą surasti nėra paprasta, tačiau, anot autorių, kuo plačiau ir laisviau mąstysit ieškodami atsakymo, tuo didesnė galimybė pasiekti išskirtinių rezultatų. Kai atsakysite į klausimą, kokį vieną dalyką noriu padaryti ir pasiekti gyvenime, surasite savo kryptį. Ieškodami atsakymo į klausimą, kokį vieną dalyką galiu padaryti dabar, kad judėčiau šia kryptimi, spręsite ir rinksitės teisingą veiksmą.

Atsakymai į šiuos klausimus leis lengviau susidoroti su begaliniais neatliktų darbų ir užduočių sąrašais. Padės lengviau prioretizuoti darbus, efektyviau valdyti darbo laiką ir susitaikyti su neišvengiamu chaosu tose srityse, kurios nėra susijusios su tuo vienu dalyku. Padės atskirti darbą ir laisvalaikį, išsaugoti asmeninio gyvenimo sferą bei pagerinti jo kokybę.

Tam tikra prasme, tai audioknyga sustabdanti laiką, siūlanti beprotiško informacijos antplūdžio ir judėjimo fone kasdien iškelti sau patį svarbiausią klausimą: kur einu ir ką turiu padaryti šiandien, kad ten nueičiau. Ir ji nėra tik gražių minčių rinkinys, tai praktinė knyga, kuri padės surasti kryptį, išsikelti tikslus ir sistemingai, nuosekliai kasdien jų siekti. Padės nenukrypti nuo to vienintelio dalyko.

Ši audioknyga skirta kiekvienam, siekiančiam padidinti savo produktyvumą; kiekvienam, kuriam trūksta laiko siekti savo tikslo; kiekvienam, ieškančiam aiškumo ir tikslo savo gyvenime.

Tai audioknyga išversta į 35 užsienio kalbas, gavusi ne vieną apdovanojimą, nuolat besipuikuojanti geriausiai parduodamų knygų dešimtuke, ir vienintelis dalykas – vienintelė audioknyga, kurią turėtumėt perklausyti šią savaitę.

Papildomi nemokami įrankiai tikslams siekti: www.1dalykas.lt