TINGINIO MANIFESTAS ♕ (POPIERINĖ)

Kodėl tinginiauti yra sveika (ir kaip sąmoninga tinginystė tau padės nesirgti, stiprėti bei pailsinti savo kūną ir protą). Kaip paprastumas padeda atsirinkti svarbiausią (juk tavo gyvenimas grįstas kasdieniniais pasirinkimais – atrask, ko tau išties verta imtis. Aš neįsakinėsiu, pasirinksi tu).

10.99

Out of stock

Description

 

Šioje knygoje sužinosi:

 

– Kodėl tinginiauti yra sveika (ir kaip sąmoninga tinginystė tau padės nesirgti, stiprėti bei pailsinti savo kūną ir protą)

– Kaip paprastumas padeda atsirinkti svarbiausią (juk tavo gyvenimas grįstas kasdieniniais pasirinkimais – atrask, ko tau išties verta imtis. Aš neįsakinėsiu, pasirinksi tu)

– Ir kodėl geras gyvenimas gimsta sujungus tingumą bei paprastumą (gali atrodyti kitaip, bet moksliniai tyrimai bei mano asmeninė patirtis įrodo, kad tinginystė veda į laimę!)

 

Taip pat rasi:

 

HUMORO IR NAUJŲ IDĖJŲ. Ši Debesylišku stiliumi parašyta knyga yra prigrūsta mokslinių tyrimų, asmeninių istorijų, filosofinių idėjų ir mažų juokingų pokštų. Tai ideali knyga tavo savaitgalio ar įprastos dienos poilsiui.

 

PRODUKTYVUMO SAVO DARBAMS. Kaip pastebėjau jau 4 metus kurdamas Debesylą – tinginystė išties yra vienas geriausių produktyvaus progreso variklių. Pirma padėsiu tau nugalėti atidėliojimą, o tuomet imsimės Tingaus darbo.

 

ĮRANKIŲ MALONIAM GYVENIMUI. Knygoje padėsiu atsisakyti beverčių darbų, atsirinkti ką daryti, jei nežinai, ko imtis ir automatizuoti savo darbus… Kad galėtum sočiau mėgautis gyvenimu! Kaip turėtum.

 

UGNELĖS PASIMETUSIAI SIELAI. Perskaičius šią knygą neliksi sėdėti ir galvoti „O ką dabar?“. Vietoj to, praktiškos idėjos padės tau pamatyti, kad svarbiausia – dirbti tai, kas tau būtų malonu. Tinginystė įkvėps pokyčiams.

 

 

Leidėjas: Tobulėjimo projektai
Išleidimo metai: 2015
Formatas: 15×15, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 160
ISBN ar kodas: 9786098210026

 

 


 

Užsisakyk knygą dabar, ir be jokios sudėtingos registracijos!

Knygą galėsi atsiimti Tavo adresui priklausančiame Lietuvos pašto skyriuje per artimiausias 2-7 darbo dienas.

 


 

*Pinigų grąžinimo garantija. Daugiau apie sąlygas