TOTORIŠKOS VIRTUVĖS AŠTRUMAI

Trukmė: 10 val. 45 min.

Autorius: Alina Bronsky

Skaito: Nijolė Narmontaitė

Description

Paskutinieji Sovietų Sąjungos metai. Komunalinis butas kažkur toli už Uralo, kuriame gyvena trys labai skirtingos šeimos moterys. Visai šeimai vadovauja despotiško būdo vyresnė senelė, kuri anksti neteko tėvų, todėl užaugo vaikų namuose, kur išmoko gyventi tarp griežtos tvarkos ir taisyklių, tačiau niekada neišmoko mylėti savo dukros. Dukra, švelnaus būdo jauna moteris, praneša savo motinai, kad laukiasi, ir nuo tos akimirkos gyvenimas jų bute amžiams pasikeičia. Gimus mergaitei, tarp moterų prasideda nuolatinė arši kova dėl mergaitės auklėjimo ir ateities. Klausytojas tampa siaubą keliančių atsitikimų, komiškų situacijų ir gilių dialogų liudytoju.

Ši audioknyga – tai tragikomiškas romanas, kuriame trys skirtingos kartos išgyvena komunizmą, emigraciją, skurdą ir sudėtingus tarpusavio santykius. Išgirsite apie traumuojančias sovietmečio patirtis, kurios pasakojamos su puikiu humoro jausmu.

Knygos autorė Alina Bronsky – rusų kilmės vokiečių rašytoja (Bronsky jos kūrybiniu slapyvardis) audioknygoje tęsia jai svarbias ir artimas migrantų, namų, tapatybės paieškos temas.