TURTINGOJO TĖČIO PINIGŲ SRAUTO KVADRANTAS. Finansinės laisvės vadovas

Trukmė: 7 val. 21 min.

Autorius: Robert T. Kiyosaki

Skaito: Simas Stankus

Description

Robertas T. Kiyosaki „Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas“ – audioknyga apie asmeninius finansus, finansinę sėkmę ir asmeninių pokyčių kelią. Autorius dalinasi savo sėkmės receptu su kiekvienu nebijančiu pokyčių ir siekiančio tobulėjimo savo gyvenime. Knyga skirta visiems pasirengusiems atsisakyti saugaus darbo ir leistis siekti finansinio saugumo. Toks gyvenimo kelias nelengvas, bet gale laukiantis prizas, finansinė laisvė, vertas pastangų.

Autorius tvirtina, kad rasti savo gyvenimo kelią – ne visada lengva. Visi kartais nuklystame ir ne visada lengva grįžti. Jei jaučiate, kad nesate jums tinkamame kvadrante ar kad šis kelias ne jums, pasikliaukite širdimi ir ieškokite savo kelio. Ženklas, kad atėjo metas keistis, jei sakote tokius dalykus kaip: „Dirbu su mirusiais žmonėmis.“ „Mėgstu savo darbą, bet norėčiau uždirbti daugiau.“ „Negaliu sulaukti savaitgalio.“ „Noriu daryti kažką savo.“ „Turbūt jau metas išeiti.“ Ši audioknyga padės įsivertinti esamą finansinę padėtį, pajamų šaltinius, suprasti kuriame kvadrante esate ir būdus, kaip tai galite pakeisti.

Robertas Kiyosakis – verslininkas, mokytojas, investuotojas, 19 knygų, iš kurių pati žinomiausia „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“, autorius. Aktyviai skatina finansinio švietimo programas. Finansinio švietimo bendrovės „The Rich Dad Company“ įkūrėjas, PINIGŲ SRAUTO žaidimų serijos autorius. Robertas Kiyosakis tituluojamas vizionieriumi, sugebančiu paprastai paaiškinti tokias sudėtingas sąvokas kaip pinigai, investavimas, finansai, ekonomika.