VERTYBIŲ FAKTORIUS: įkvepiančio ir pilnaverčio gyvenimo paslaptis

Trukmė: 12 val. 38 min.

Autorius: Dr. John F. Demartini

Skaito: Jonas Nainys

Description

Dr. John Demartini „Vertybių faktorius“ – saviugdos audioknyga, kurioje sužinosite, kas yra vertybių faktorius ir kaip jis gali padėti iššūkius, sunkumus ir kliūtis paversti įkvėpimu, pasitenkinimu ir sau bei kitiems kuriama verte. Audioknygoje pateikiami klausimai padės aiškiai suprasti, kas jūsų gyvenime jums yra svarbiausia, kokios aukščiausios vertybės jus įkvepia siekti tikslo. Tik išsiaiškinę aukščiausias savo vertybes rasite jums tinkamą partnerį, pakeisite esamų santykių kokybę, paversite juos visaverte partneryste, imsite siekti karjeros jūsų mylimos veiklos srityje, pažadinsite savo genialumą, pasieksite finansinę laisvę ir išlaisvinsite gyvybinę energiją.

Dažnai gyvenime net nesusimąstydami vadovaujamės ne savo tikrosiomis asmeninėmis vertybėmis, bet socialiniais idealizmais – visuomenės, kurioje išaugome, įprastomis mąstymo ir elgesio normomis. Dėl šios priežasties dažnai pritrūkstame jėgų, motyvacijos ir energijos, nes siekiame to, kas asmeniškai mums iš tikrųjų nėra vertinga. Tačiau gyventi įkvepiantį ir visavertį gyvenimą, nebijant sunkumų ir kliūčių, įmanoma tik tuomet, kai esame ištikimi sau ir savo aukščiausioms vertybėms. Autorius teigia, kad jeigu iki šiol neturite to, ką jūsų manymu, norėtumėte turėti (tam tikrą karjerą, partnerį ir pan.), vadinasi, tai nėra dalykas, kurį iš tiesų vertinate. Visą energiją skiriate kažkam, ką vertinate labiau ir ko trokštate giliai savo širdyje.

Taigi, jeigu jums stinga vidinės motyvacijos veikti, esate užstrigęs nuobodžioje karjeros rutinoje, jums rūpi gyvenimo esmės klausimai, kamuoja įkyrios negatyvios mintys, esate nepatenkinti santykiais su artimais žmonėmis, vertybių faktorius, gali tapti raktu, padėsiančiu susitvarkyti su kylančiais sunkumais.

Dr. John Demartini – daugiau nei 40 saviugdos knygų ir asmeninio augimo mokymų autorius. Demartinio metodas – progresyvus šiuolaikinės psichologijos įrankis, padedantis žmonėms pradėti gyventi pilnavertį gyvenimą.