VILAS. Will Smith autobiografija

Trukmė: 15 val. 18 min.

Autorius: Will Smith, Mark Manson

Skaito: Vaidotas Baumila

Description

„Vienas stipriausių pamokų, kurias tik esu gavęs, turėjau išmokti nepaisydamas savo įsitikinimų. Priešinausi joms, neigiau jas, bet galiausiai jų tiesos svoris tapo nebeišvengiamas.“
— Will Smith

Ilgus metus pramogų pasaulio priešakyje stovintis amerikiečių aktorius ir atlikėjas Will Smith pristato drąsią ir įkvepiančią savo autobiografiją „Will“, parašytą kartu su žinomu bestselerių autoriumi Mark Manson („Subtilus menas nekr*šti sau ir kitiems proto“).

Biografijoje Will Smith pasakoja savo gyvenimo istoriją – kaip iš bailaus vaiko, augusio Vakarų Filadelfijoje, jis tapo viena didžiausių repo muzikos ir Holivudo kino žvaigždžių, atpažįstamų visame pasaulyje. Tai įtraukianti vidinių jo transformacijų, sunkaus darbo, viešo pripažinimo ir triumfo istorija.

Vis dėlto, didžiulė sėkmė pramogų pasaulyje – scenarijus ne kiekvienam. Visa Smith šeima nuolat stebima tarsi pro padidinamą stiklą ir į pramogų pasaulio sroves kartais patenka galbūt ir ne savo noru. Be to, pastaraisiais metais audioknygos autorius viešajame akiratyje pasirodydavo ir dėl iššūkių asmeniniame gyvenime. Tačiau tai, anot autoriaus, yra visą gyvenimą nesiliaujančio mokymosi ir asmeninio tobulėjimo ženklai.

Knygos pavadinimas „Vilas“ (angl. Will) taip pat gali būti verčiamas ir „valia“. Ši audioknyga yra niuansuota savęs pažinimo kelionė. Ją sudaro 21 skyrius, kuriame aprašomos Will Smith gyvenimo patirtys: Baimė, Galia, Susinaikinimas, Įsipareigojimas, Pragaras, Meilė ir kt. Visgi būtent valia čia užima pagrindinę rolę atskleidžiant, kaip audioknygos herojui pavyko pažinti savo (ir kitų) emocijas, bei pasitelkti tai siekiant savo tikslų ir darnaus bei sėkmingo gyvenimo – o tai galbūt padės ir knygos klausytojams pasekti jo pavyzdžiu.

Tai tikros išminties kupina, nepaprastai smagaus ir kartais stačiai pritrenkiančio Will Smith gyvenimo istorija.

Versta iš: Will / Will Smith, Mark Manson

Will Smith biografija išleista bendradarbiaujant su leidykla „Eugrimas“