VISA TIESA APIE INTYMIAS MOTERS PROBLEMAS IR ORGAZMĄ (n-18)

Rated 1.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)

To, kas atskleista šioje knygoje, nesužinosi nė iš vieno savo gydytojo ar ginekologo!
Aš esu Rūta Banionytė, moteriškumo namų „Šokoladas sielai“ bendraįkūrėja. Šiandien noriu pasidalinti su Tavimi labai svarbiomis žiniomis, kurios pakeis Tavo požiūrį į moterišką sveikatą.

Tik registruoti vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF knygas

Description

Ši knyga skirta asmenims nuo 18 metų. Asmuo, kuris siunčiasi šią knygą patvirtina,  jog yra ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus.

To, kas atskleista šioje knygoje, nesužinosi nė iš vieno savo gydytojo ar ginekologo! – Teigia Rūta Banionytė, moteriškumo namų „Šokoladas sielai“ bendraįkūrėja.

– Šiandien noriu pasidalinti su Tavimi labai svarbiomis žiniomis, kurios pakeis Tavo požiūrį į moterišką sveikatą.

Šioje knygoje, kurią gali užsisakyti nemokamai, atvirai kalbėsime apie pagrindines priežastis, dėl kurių moterys susiduria su įvairiomis ginekologinės ligomis ir aptarsime PASLAPTINGUS BŪDUS, kaip visa tai išspręsti.
LABAI MAŽAI moterų apie tai žino.
O tos, kurios žino – ilgus metus turi sveiką ir gyvą intymiąją sritį. Kai kurie sprendimai ateina net iš senovės Kinijos!

Taip pat įvardinsime ir 6-ias pagrindines intymiosios srities ligų priežastis, apie kurias niekada neišgirsi iš savo gydytojo ar ginekologo.

Šia knyga aš noriu įkvėpti Tave susipažinti su tikrosiomis ligų atsiradimo priežastimis, o ne aklai paklusti ginekologams ir gydytojams.

Taigi, jeigu susiduri su pienlige, endometrioze, gimdos miomomis, cistomis, mėnesinių sutrikimais, pastojimo problemomis ar kitomis nerimą keliančiomis intymios srities problemomis, tai bus viena svarbiausių knygų, kokią tik gali skaityti!

1 review for VISA TIESA APIE INTYMIAS MOTERS PROBLEMAS IR ORGAZMĄ (n-18)

  1. Rated 1 out of 5

    Smithg258

    Great, thanks for sharing this article. Really Cool.

Add a review

El. pašto adresas nebus skelbiamas.