XXI AMŽIAUS VERSLAS

Trukmė: 9 val. 40 min.

Autorius: Marius Ivaškevičius

Skaito: Marius Ivaškevičius

Description

Tai audioknyga, skatinanti verslumą ir atsakomybę už savo asmeninius finansus. Joje pasakojama, kaip veikia vienas konkretus verslo modelis – tinklinė rinkodara, galintis padėti tapti savo ateities kūrėju.

Jeigu vis dar vadovaujatės sėkmės formule, kuri tvirtina, kad privaloma eiti į mokyklą, stropiai mokytis, gauti gerus pažymius, nes tai yra būtina, norint susirasti saugų ir gerai apmokamą darbą ir tik tuomet būsite saugūs, ši audioknyga atvers jums akis – pasaulis pasikeitė ir ši formulė nebeveikia taip, kaip anksčiau. Jumis nebepasirūpins nei Jūsų darbas, nei vyriausybė, nei kas nors kitas. Todėl svarbu pradėti pačiam kontroliuoti savo pajamas, kurti savo verslą. Autoriaus teigimu, būtent tinklinės rinkodaros siūlomas verslo modelis gali padėti pasiekti norimų rezultatų.

Šis konkretus verslo modelis kuria pasyviąsias pajamas, tačiau, norint jį pradėti, reikalaujama santykinai nedaug piniginių investicijų. Tam reikia nedaug pridėtinių išlaidų, grafikas lankstus, galima dirbti ne visą darbo dieną, iki tol, kol jis generuos pakankamai pinigų verslininkui, pasirengusiam pereiti iš dabartinio visos darbo dienos darbo. Audioknygoje išsamiai pasakojama apie tinklinės rinkodaros privalumus, šio verslo modelio veikimo principus.

Robertas Kiyosakis – verslininkas, mokytojas, investuotojas, 19 knygų, iš kurių pati žinomiausia pasaulyje „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“, autorius. Aktyviai skatina finansinio švietimo programas. Finansinio švietimo bendrovės „The Rich Dad Company“ įkūrėjas, PINIGŲ SRAUTO žaidimų serijos autorius. Robertas Kiyosakis tituluojamas vizionieriumi, sugebančiu paprastai paaiškinti tokias sudėtingas sąvokas kaip pinigai, investavimas, finansai, ekonomika.

Versta iš: The Business of 21 Century / Robert T. Kiyosaki