BIČIŲ ŠOKIS

Trukmė: 9 val. 22 min.

Autorius: Fiona Valpy

Skaito: Vesta Šumilovaitė-Tertelienė

Description

„Gyvenimas – ne laukimas, kol praūš audra, o mokymasis šokti lietuje.“

Pasinerkite į jaukią ir šviesią istoriją apie tai, kaip įveikti sunkumus ir drąsiai pasitikti ateitį. „Bičių šokis“ sužavės dviejų stiprių moterų personažais, užburiančia seno prancūziško dvaro aplinka, bei išradingai praeitį ir dabartį jungiančia siužeto gija.

Audioknyga nukelia į mažą Prancūzijos miestelį Kuljaką. Čia stovi šimtmečius skaičiuojantis Šato Belvju dvaras, kuris tampa dvi skirtingais laikotarpiais gyvenusių moterų istorijų susikirtimo vieta. Abė Hovs čia įsikuria spontaniškai priėmusi laikiną darbo pasiūlymą, tikėdamasi, kad tai padės įveikti neseniai autoavarijoje patirtą skaudžią netektį. Jauna bičių prižiūrėtoja Eliana dvare gyvena užgimstančios meilės ir Antrojo pasaulinio karo pradžios nuojautomis. „Bičių šokis“ – talentingai papasakota istorija apie tai, kaip šios dvi moterys, nepaisant jas skiriančio laiko, atranda bendrystę savo skausme ir stiprybėje.

Atsipalaiduokite ir patirkite romantinės grožinės literatūros galią audio formatu. „Bičių šokis“ neleis atsitraukti nuo įrašo, suvirpins širdį ir sužavės žmonių bendrystės ir gerumo dvasia. Nors audioknygoje ryški meilės istorija, ji čia tikrai ne pati svarbiausia. Kūrinys leidžia subtiliai pajusti karo įtaką paprastų žmonių gyvenimui, supažindina su istoriniu kontekstu ir pasipriešinimo Prancūzijos okupacijai veikla.

Copyright © 2018 Fiona Valpy Ltd

Versta iš: THE BEEKEEPER’S PROMISE / Fiona Valpy