GENIALI ATMINTIS

Tai intensyvus, praktinis ir vienintelis tokio pobūdžio kursas Lietuvoje skirtas savarankiškam darbui namuose. Klausyti galėsite kompiuterio, mp3 grotuvo pagalba, galėsite įsirašyti į kompaktinį diską ar usb atmintinę ir klausyti automobilyje. Produktyviai išnaudosite laiką mokymuisi vairuodami, sportuodami ar veikdami kitus darbus. Audio knygą galėsite klausyti daug kartų taip pilnai įsisavindami informaciją.

Description

Ar susimąstete, kiek laiko kasdien sugaištate tik todėl, kad kažką… pamiršote? Kiek laiko sugaištate, kai sunkiai sekasi susikaupti ar išmokti naujus dalykus? Daug dirbant ir mokantis kartais atrodo, kad iš tiek daug dalykų nebeprisimename nieko. Dėl nepadarytų darbų ar neišmoktų dalykų vėl tenka gaišti brangų laiką…

 

Klausydami šios audio knygos išmoksite genialiai paprastas ir efektyvias atminties lavinimo technikas, pagerės dėmesio koncentracija, greičiau ir efektyviau susikaupsite. Pagreitės jūsų sprendimų priėmimas ir bendras protinis pajėgumas. Labiau pasitikėsite savo mąstymu, nes būsite tikri, kad nepamiršote nė smulkiausios informacijos detalės.