GYDOMOJI TAO MEILĖ. ORGAZMAMS IR DVASINIAM TOBULĖJIMUI (N-18)

Meditacijos, cigunas, seksualinis kung fu – tai esminės praktikos, apie kurias kalbama knygoje. Vienas aštriausių moteriškų klausimų “kaip patirti orgazmą” išsamiai aptariamas net keliuose knygos skyriuose. Čia atsakoma į klausimus, kas yra daugkartiniai orgazmai, kokią naudą mūsų kūnui duoda į gyvybinę energiją transformuota seksualinė energija, kaip išsivaduoti nuo energetinių blokų ir atskleisti savo seksualumą.

Aprašymas

Ši knyga skirta asmenims nuo 18 metų. Asmuo, kuris siunčiasi šią knygą patvirtina,  jog yra ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus.

 

“Gydomoji Tao Meilė: daosių praktikos sveikatai, orgazmams ir dvasiniam tobulėjimui” – tai žymaus kinų meistro Manteko Čija mokymas, kurį per savo praktiką perteikia Lietuvoje seminarus vedanti Edita Esenku. Meditacijos, cigunas, seksualinis kung fu – tai esminės praktikos, apie kurias kalbama knygoje. Vienas aštriausių moteriškų klausimų “kaip patirti orgazmą” išsamiai aptariamas net keliuose knygos skyriuose. Čia atsakoma į klausimus, kas yra daugkartiniai orgazmai, kokią naudą mūsų kūnui duoda į gyvybinę energiją transformuota seksualinė energija, kaip išsivaduoti nuo energetinių blokų ir atskleisti savo seksualumą.

Gauk visą knygą el.paštu

[email-download download_id=2245 contact_form_id=’31’][download_data id=2245 data=’download_count’]

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “GYDOMOJI TAO MEILĖ. ORGAZMAMS IR DVASINIAM TOBULĖJIMUI (N-18)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.