JŪSŲ PASĄMONĖS GALIA

Trukmė: 8 val. 12 min.

Autorius:  Joseph Murphy

Skaito: Simas Stankus

Description

Joseph Murphy audioknyga „Jūsų pasąmonės galia“ padės geriau suprasti, kaip veikia jūsų pasąmonė, kaip galime panaudoti jos galias kasdieniame gyvenime, kaip pašalinti pasąmonėje glūdinčias kliūtis, trukdančias patirti laimę ir džiaugsmą.

Aiškinant sąmonės ir pasąmonės santykį žmoguje dažnai pasitelkiama ledkalnio metafora. Sąmonė — tai virš vandens iškilusi ledkalnio viršūnė, o pasąmonė — po vandeniu slypinti galinga, plati ir tamsi apatinė ledkalnio dalis. Kai imi suprasti, kad ta nematomoji pusė, sąmoningai to net nesuvokiant, valdo tavo reakcijas, veiksmus, sprendimus, galų gale visą gyvenimą, o tu į ją net nekreipi dėmesio, tikrai pasijunti taip, tarsi būtum įkritęs į šaltą, kūną stingdantį vandenį šalia ledkalnio.

Joseph Murphy audioknyga „Jūsų pasąmonės galia“ suteikia įrankius išsikapstyti iš to šalto vandens ir imti tyrinėti bei keisti save. Audioknygoje rasite pavyzdžių iš kasdienės patirties, o įvairūs pratimai padės gautas žinias pritaikyti savo gyvenime.

Tikriausiai ne kartą esate girdėję apie vizualizacijos galias, tačiau ar šias žinias bandėte pritaikyti norėdami parduoti savo namą ar butą? Ar galėtumėt priimti iššūkį išmokti mylėti savo bosą, kurio nekenčiate?

Kai sužinosite kam to reikia, ir kaip tai pakeis jus, tikiu, kad toks iššūkis pasirodys vertas jūsų laiko ir pastangų.

Ar mokate važiuoti dviračiu? Taip? Vadinasi, tikrai galite išmokti fiksuoti pozityvius išgyvenimus ir mintis, nes kai mokomės pozityviai mąstyti, sąmonėje ir pasąmonėje vyksta tokie patys procesai, kaip ir mokantis važiuoti dviračiu.

Tai reiškia ir dar vieną dalyką — to gali išmokti visi, net ir didžiausi niurzgos. Atsakymus į šiuos klausimus ir dar daug kitų rasite šioje, vienoje iš skaitomiausių visų laikų saviugdos knygų, kuri nepalieka abejingų.

Autorius pasakodamas apie pasąmonę ir pateikdamas įvairius pratimus, kurie padeda pritaikyti teorines žinias, duoda galimybę:

• Keisti ir tobulinti save, ieškant asmeninės laimės,
• Atsikratyti blogų įpročių, juos pakeisti naujai išugdytais gerais įpročiais,
• Kurti sveikus, džiaugsmą keliančius santykius su artimaisiais, draugais ir kolegomis,
• Gauti trokštamas pareigas, atlyginimą ir pripažinimą,
• „Sutvarkyti santykius“ su pinigais,
• Išmokti būti sveikais, atsikratyti ligų be gydytojų pagalbos ir išlaikyti amžiną jaunystę,
• Įveikti ar bent jau susilpninti įvairias baimes ir fobijas, kurios dažnai mus stingdo ir atbaido nuo mylimos veiklos ar net mylimo žmogaus.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JŪSŲ PASĄMONĖS GALIA”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.