KAIP AŠ TAI DARAU. II knyga. Patarimai ir įžvalgos, kaip išlikti motyvuotam po to, kai užkopii į gyvenimo viršūnę

Trukmė:  1 val. 39 min.

Autorius: Jevgenijus Černyš

Skaito: Simas Stankus

Description

Antrojoje savo knygoje „Kaip aš tai darau“ Jevgenijus Černyš pasakoja apie tai, kas padėjo tapti sėkmingu įvairiose gyvenimo srityse. Autoriaus teigimu, viskas yra paprasta, tereikia laikytis tam tikrų taisyklių, turėti tam tikras vertybes, aiškiai žinoti savo norus ir tikslus.

Ši knyga – tai 16 taisyklių, kurių būtina laikytis, kad pasiektum savo tikslus ir įgyvendintum svajones, rinkinys. Taisyklės nėra išskirtinės, jų laikosi daugelis sėkmingų ir žymių žmonių bei kompanijų. Taigi, jas savo kasdienybėje lengvai galės pritaikyti kiekvienas, norintis keistis pats ir keisti aplinką, kurioje gyvena, tapti motyvuotu ir išlikti tokiu ilgą laiką.

Patogu tai, kad visos taisyklės surinktos į bendrą rinkinį ir pateikiamos su paaiškinimais, pagrįstais paties autoriaus patirtimi, kaip taisyklės turėtų būti taikomos. Ši knyga gali tapti jūsų sėkmingo gyvenimo strategijos pagrindu.

Jevgenijus Černyš – saviugdos treneris, padedantis norintiems geriau pažinti save, besidomintiems saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius. Knygos „Aš padariau tai“, kuri išversta į 4 kalbas, ir daugelio straipsnių, skelbtų internetinėje erdvėje autorius. Youtube paskyroje yra paskelbęs daugiau nei 2000 nemokamų vaizdo paskaitų apie emocinį intelektą, tarpusavio santykius šeimoje ir darbe. Paskyros peržiūrų skaičius viršija 1 milijoną. Dalyvavo įvairiose televizijos ir radijo laidose.

Per penkerius veiklos metus surengė daugiau nei 120 seminarų, paskaitų ir stovyklų įvairiose pasaulio šalyse, daugiau nei 840 pamokų, skyrė virš 2500 valandų mokymų besidomintiems asmeniniu tobulėjimu. Jo sukurtus tęstinius mokymus baigė daugiau nei 2500 žmonių. Socialiniuose tinkluose jungia virš 100 000 žmonių, kurie domisi saviugda, lavina save, tobulina savo asmeninius ir profesinius įgūdžius bei siekia gyvenimą susikurti pagal savo asmeninę viziją.

Plačiau apie Jevgenijų Černyš sužinosite apsilankę jo asmeninėje svetainėje: www.jcernys.lt