Lukas Šiaudelis šoka baletą

Trukmė: 1 val. 51 min.

Autorius: Tomas Dirgėla

Skaito: Adas Bareikis, Giedrius Arbačiauskas

Description

Tomo Dirgėlos audioknyga „Lukas Šiaudelis šoka baletą“ – pasakojimas vaikams apie Luką Šiaudelį ir jo tėtį batsiuvį, kurie gyvena labai neturtingai ir patenka į savanaudiškų žmonių paspęstus spąstus. Lukas Šiaudelis netikėtai netgi pačiam sau ima šokti baletą ir taip užsitraukia kitų bendraamžių nemalonę. Anot jų, baletas tinka tik mergaitėms.

Tai pasakojimas apie draugystę, pripažinimą, drąsą ir ryžtą siekiant svajonės. Luko Šiaudelio istorija kviečia susimąstyti, ar pagrįstai svajones ir veiklas skirstome į berniukiškas ir mergaitiškas? Ar tikrai yra svajonės skirtos tik mergaitėms ir uždraustos berniukams bei atvirkščiai skirtos berniukams ir uždraustos mergaitėms? Kas nusprendžia, kas ir apie ką turi teisę svajoti? Tėvai, aplinka, draugai ar tu pats?

Taigi, ateik į pomidorų klubą ir rasi atsakymus į šiuos klausimus. Juokauju. Pakaks išklausyti šią audioknygą ir šiek tiek pamąstyti vienumoje ar padiskutuoti su draugais, tėvais ir mokytojais. Pažadu atsakymą, kas yra pomidorų klubas tikrai rasi, o visa kita priklausys nuo tavęs.

Tomas Dirgėla – vienas populiariausių vaikų rašytojų Lietuvoje, kurio knygos verčiamos ir į užsienio kalbas, pedagogas, žurnalistas.