MANO ISTORIJA

Trukmė: 18 val. 1 min.

Autorius: Michelle Obama

Skaito: Aldona Vilutytė

Description

kaip tampama tuo, kuo nori tapti, tai iššūkis kviečiantis klausti, kas esu ir kuo noriu tapti. „Atrodė, pritampa visi, tik ne aš. Kai susimąstau apie nesmagumą, patirtą tą dieną, atpažįstu visuotinį iššūkį, su kuriuo tenka susidurti bandant suderinti tai, kas esi, su tuo, iš kur esi kilęs, ir tuo, kuo nori tapti. Taip pat supratau, kad manęs dar laukia ilgas kelias, kol tapsiu savo nuomonę turinčiu žmogumi.“

Audioknygoje Michelle Obama pirmą kartą pasakoja apie pirmuosius santuokos metus, sunkumus derinant darbą, šeimą ir sparčiai kylančią vyro politinę karjerą. Ji papasakoja mums jų asmeninę diskusiją apie tai, ar Barackas turėtų kandidatuoti į prezidentus, supažindina su savo asmenybės (populiarios, bet dažnai kritikos strėlių per jo rinkimų kampaniją sulaukusios) vaidmeniu. Oriai, su puikiu humoru ir nepaprastai atvirai ji perteikia gyvą šeimos istorinio tapsmo, į kurį sutelktas viso pasaulio dėmesys, ir aštuonerių įsimintinų gyvenimo Baltuosiuose rūmuose metų užkulisių istoriją.

Michelle Robinson Obama buvo pirmoji Jungtinių Valstijų ponia 2009–2017 metais. Prinstono universiteto ir Harvardo teisės mokyklos absolventė Michelle Obama karjerą pradėjo dirbdama teisininke Čikagos teisinių paslaugų įmonėje „Sidley & Austin, čia ji sutiko būsimą vyrą Baracką Obamą. Vėliau ji dirbo Čikagos mero biure, Čikagos universitete ir Čikagos universiteto Medicinos centre. Michelle Robinson Obama taip pat įsteigė organizacijos „Public Allies“, rengiančios jaunus žmones karjerai viešajame sektoriuje, skyrių Čikagoje. Obamos dabar gyvena Vašingtone ir augina dvi dukras Malią ir Sashą.

Original title: “Becoming“ by Michelle Obama. Produced by arrangement with Crown, an imprint of Random House, a division of Penguin Random House LLC.