JŪS ESATE PLACEBAS. Kaip sąmonė virsta materija

Trukmė: 10 val. 22 min.

Autorius: Dr. Joe Dispenza

Skaito: Gabrielius Jucevičius

Description

Dr. Džo Dispenza „Jūs esate placebas“ – saviugdos audioknyga, kurioje atskleidžiamas asmeninės transformacijos modelis, grįstas placebo veikimo principais. Kiekvienas žmogus mintimis, emocijomis, ketinimais ir transcendencinėmis patirtimis gali formuoti savo smegenis ir kūną. Audioknygoje pateiktos žinios padės susikurti naują kūną ir naują gyvenimą.

Autorius atlieka įvairius tyrimus, siekdamas suprasti, kodėl įvyksta spontaniškos remisijos ir kaip žmonėms pavyksta išsigydyti lėtines ir netgi mirtinas ligas. Apie tokių tyrimų rezultatus ir „stebuklingus“ žmonių išgijimus bei mirtis, patikėjus klaidinga diagnoze, pasakojama šioje audioknygoje. Kiekvienas žmogus gali patirti „stebuklingus“ išgijimus, nes visi kūno audiniai geba atsinaujinti. Svarbu įsisąmoninti, kad kūno ligos yra išimtys, o ne norma. Jeigu suprasime, kaip veikia kūnas, galėsime sąmoningai pakreipti įvairius fiziologinius procesus ir daryti įtaką hormonų sintezei, baltymų ar neuromediatorių gamybai ląstelėse ir neuronų grandinėms.

Autorius siekia demistifikuoti placebo efektą ir parodyti, kaip neįmanomi dalykai tampa įmanomais, o savo teiginius grindžia naujausiais tyrimų duomenimis iš įvairiausių mokslo sričių: neurologijos, biologijos, psichologijos, kvantinės fizikos.

Audioknygoje rasite praktinių patarimų ir meditaciją, kurie padės įveikti kliūtis, trukdančias žengti į priekį, transformuoti sustabarėjusius įsitikinimus ir mąstymo modelius, išmokys, kaip pasinaudoti placebo efektu kasdieniniame gyvenime.

Versta iš: You Are The Placebo. Making Your Mind Matter / Dr. Joe Dispenza