NUSTOK BŪTI MIELU VYRUKU

Trukmė: 6 val. 24 min.

Autorius: Robert A. Glover

Skaito: Audrius Čaikauskas

Description

Mieli vyrukai – tai vyrai, siekiantys kitų pripažinimo. Jie nori gerai atrodyti ir viską daryti teisingai. Jie laimingiausi tada, kai laimingi yra aplink esantys žmonės. Jie vengia konfliktų ir nemalonių emocijų. Jie stengiasi įtikti moterims, viskuo pasirūpinti ir visada būti geros nuotaikos.

O kas čia blogo būti mielu vyruku? Didžiausias pavojus yra tai, jog tokie vyrai įprastai tiki, kad tik tada, kai bus kitiems geri – sulauks meilės ir bus amžinai laimingi, tačiau nuolat susiduria su nusivylimu, nes taip ir nepavyksta sukurti artimų santykių ir sėkmingo gyvenimo.

Ši audioknyga – praktinis vadovas su konkrečiomis užduotimis, kurios padės vyrams atsikratyti mielo vyruko sindromo ir neveiksmingų elgesio modelių. Ji paremta autoriaus 20 metų psichoterapinio darbo patirtimi su vyrais, kurie ištrūko iš šio sindromo gniaužtų. Audioknygoje pateikti  patarimai padės labiau pasitikėti savimi, nustoti tikėtis kitų pritarimo, veiksmingai patenkinti savo poreikius, užmegzti artimus santykius, išreikšti visus savo jausmus, gyventi visavertį seksualinį gyvenimą, susigrąžinti tikrąjį vyriškumą ir susikurti tokį gyvenimą, apie kokį jau ilgai svajojate.

Nors audioknyga skirta vyrams, tačiau moterys, kurios susipažino su šia knyga, teigia, jog pradėjo geriau suprasti savo antrąją pusę ir pajuto, kaip ėmė gerėti romantiniai santykiai.

„Nustok būti mielu vyruku“ autorius – santuokos ir šeimos psichoterapeutas Dr. Robertas Gloveris, visame pasaulyje išgarsėjo, kai prieš daugiau nei 10 metų sukūrė „mielo vyruko“ konceptą.

Versta iš: No More Mr. Nice Guy / Robert A. Glove