PABUDIMO KNYGA

Trukmė: 18 val. 13 min.

Autorius: Mark Nepo

Skaito: Simonas Dovidauskas

Description

Mark Nepo „Pabudimo knyga“ – tai audioknyga, kurios klausysitės visus metus, bet ne todėl, kad ji nuobodi, o dėl to, kad ji padalinta į tiek dalių, kiek metuose dienų. Kiekvienoje dalyje rasite poetinius autoriaus apmąstymus kokia nors tai dienai pasirinkta dvasine tema. Pasirinktos temos tokios artimos kasdieniam mūsų gyvenimui, kad šiuos apmąstymus galima pavadinti kasdienybės dvasingumu. Kiekvienos dalies pabaigoje autorius siūlo ir klausytojui kontempliuoti pasiūlytą temą, pasineriant į meditaciją, vizualizaciją ar gilius apmąstymus ir pateikia trumpas gaires, kaip tai daryti.

Mark Nepo kviečia išjausti įvairias temas: baimė būti atstumtam ir ignoruojamam, drąsa kalbėti iš širdies, dėkingumas supančiai aplinkai, gebėjimas priimti ne tik laimę, bet ir liūdesį, savo rūpesčių priėmimas ir susitaikymas su jais, ką reiškia būti paprastam, kaip pajusti amžinybę ir dar daugybė kitų temų vis nauja naujai metų dienai.

„Gal vidinis darbas – tai paprastas menas, toks kaip langų plovimas, kad diena iš tiesų atsiskleistų visomis spalvomis“.

Mark Nepo – amerikiečių poetas ir filosofas, knygų autorius, daugiau kaip trisdešimt metų poetiškai kalbantis apie dvasingumą. Susirgęs vėžiu, o paskui jį įveikęs, autorius rašo ir moko, kaip pakeisti save, kad aplinkinis pasaulis taptų geresnis.

Versta iš: THE BOOK OF AWAKENING / Mark Nepo