PAMILK SAVE IR BŪK SVEIKAS. MINTYS IR MAISTAS ♕ (POPIERINĖ)

Ši knyga – apie meilę sau, kaip būdą kurti laimę, sveikatą ir ilgaamžiškumą. Taip, čia rasite patarimų, receptų, afirmacijų ir pratimų, kurie padės išsaugoti sveikatą, gyvybingumą ir jėgą. Tačiau dar svarbiau, kad jūsų širdis atsivers naujiems būdams mylėti ir palaikyti save šioje nuostabioje kelionėje.

11.49

Out of stock

Description

 

Ši knyga yra ne apie naujausias tendencijas ar mados kaprizus. Ji yra apie tai, kaip kurti visavertį ir turiningą gyvenimą. Apie tai, kaip labiau mylėti save. Knygos autorė Louise – patyrusi mokytoja, knygų autorė švelniai parodo skaitytojui, kaip per meilę sau pasiekti harmoniją sveikatoje, kaip mintys gali padėti pakeisti mitybą, ir kaip gyventi laimingesnį gyvenimą.

 

„Kalbėsime apie senus gydymo būdus, kuriuos galima suderinti su įtempta dienotvarke, ir apie tai, kad jūs esate svarbūs. Kažkur tarp viso to streso, triukšmo ir neatliktų darbų vis dar yra vietos jums. Aš su šios knygos bendraautorėmis atskleisime, kaip atrasti tą vietą, kad jaustumėtės geriau dabar ir ateityje.“

 

– Louise Hay

 

Knygoje „Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas“ autorė, bendradarbiaudama su natūralaus gydymo ir mitybos ekspertėmis Ahlea Khadro ir Heather Dane sudėjo per ilgus darbo metus sukauptą išmintį apie meilę sau, sveikatą, mitybą ir laimingą gyvenimą.

 

Leidėjas: Mijalba
Išleidimo metai: 2018
Formatas: 15×21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 392
ISBN ar kodas: 9781401942847

 


 

Užsisakyk knygą dabar, ir be jokios sudėtingos registracijos!

Knygą galėsi atsiimti Tavo adresui priklausančiame Lietuvos pašto skyriuje per artimiausias 2-7 darbo dienas.

 


 

*Pinigų grąžinimo garantija. Daugiau apie sąlygas