Penkios paauglių meilės kalbos

Trukmė: 7 val. 43 min.

Autorius: Gary Chapman

Skaito: Simas Stankus

Description

Gary Chapmanas – amerikietis rašytojas, radijo pokalbių laidų vedėjas, šeimų konsultantas, baptistų pastorius, kurį visame pasaulyje išgarsino jo aprašyta 5 meilės kalbų koncepcija. Ši koncepcija daugeliui žmonių padėjo sukurti pilnavertiškus tarpusavio santykius, kuriuose išmokstama kokybiškai išreikšti ir priimti meilę, pasitelkiant 5 meilės kalbas: verbalinį palaikymą, kartu praleidžiamą laiką, dovanas, paslaugas ir fizinį prisilietimą. Jo knyga „5 meilės kalbos“ ir kartu su kolega psichiatru Ross Campbell parašyta „5 vaikų meilės kalbos“, išverstos į daugelį kalbų, tapo pasauliniais bestseleriais.

Audioknygoje „5 paauglių meilės kalbos“ Gary Chapmanas atskleidžia, kaip jo sukurta 5 meilės kalbų koncepcija gali būti pritaikoma kokybiškų santykių su paaugliais kūrimui. Maištingas paauglystės laikas dažnai priverčia net pačius kantriausius tėvus sunerimti ir skėsčioti rankomis, matant kaip tolsta ir vis labiau niurzga, rodos, iki šiol buvęs draugiškas ir linksmas jų vaikas. Autoriaus pateikiama informacija apie vaiko raidą ir šiuolaikinį pasaulį, kuriame ir vyksta paauglystės pokyčiai, padės geriau suprasti paauglius, kurie jame gyvena. Sužinosite kokia svarbi tėvų meilė emocinei, intelektinei, socialinei ir dvasinei paauglio raidai, kokios 5 meilės kalbos padės išreikšti meilę paaugliui ir atitinkamai su juo bendrauti. Padės surasti meilės kalbą – veiksmingiausią priemonę, kuri padės patenkinti jūsų paauglio emocinės meilės poreikį. Pažvelgsite į svarbiausias paauglių gyvenimo problemas – tarp jų ir nepriklausomybės troškimą bei atsakomybę. Įsitikinsite, kad meilė keičia paauglio suvokimą, malšina pyktį ir nustato ribas, kurioms reikalinga disciplina ar bausmė. Pamatysite su kokiais sunkumais susiduriama, kai mokomasi mylėti ir ypač kai kas nors labai nesiseka. Svarbu, kad audioknygoje naudingų patarimų ras ir vieniši tėvai bei šeimos, kuriose gyvena patėvis ar pamotė.

Autorius yra „įsitikinęs, kad jeigu emocinės meilės poreikis bus patenkintas paauglystėje, jūsų sūnus ar duktė sėkmingai ištvers visus pokyčius ir taps sveikais jaunais suaugusiais žmonėmis.“