PENKIOS VAIKŲ MEILĖS KALBOS

Trukmė:  5 val. 41 min.

Autorius: Ross Campbell, Gary Chapman

Skaito: Simas Stankus

Description

Gary Chapman ir Ross Campbell audioknygoje „Penkios vaikų meilės kalbos“ pagrindinis dėmesys skiriamas ypač svarbiam tėvystės aspektui – vaiko meilės poreikio patenkinimui. Dauguma tėvų myli savo vaikus ir nori, kad jie jaustųsi mylimi, bet nedaugelis žino, kaip adekvačiai išreikšti šį jausmą. Tik išmokę besąlygiškai mylėti leisime pajusti vaikams, kaip stipriai juos mylime.

Autorių teigimu tam, kad vaikas pajustų meilę, privalome kalbėti unikalia jo meilės kalba, nes kiekvienas savaip ne tik išreiškia, bet ir priima meilę.

Audioknygoje išskiriami penki pagrindiniai būdai, kuriais vaikai (o iš tiesų ir suaugusieji) kalba ir supranta meilės emocijas. Tai fizinis prisilietimas, padrąsinimas, kartu leidžiamas laikas, dovanos ir paslaugos. Jeigu jūsų šeimoje yra keletas vaikų, galimas daiktas, jie bendrauja skirtingomis kalbomis, nes, būdami skirtingos asmenybės, ir meilę supranta kiekvienas kitaip.

Jei bijote, kad tai gali „sugadinti“ vaiką, autoriai ramina ir teigia, kad nė vienam nebus per daug sveikos besąlygiškos meilės. Vaiką gali „sugadinti“ auklėjimo stoka, netinkamas auklėjimas arba netinkamai perteikiama meilė. Tikra besąlygiška meilė niekada jo neišlepins, nes neįmanoma, kad tėvai duotų jos per daug.

Įsiklausydami į audioknygos idėjas bei mokydamiesi kalbėti su vaiku visomis penkiomis meilės kalbomis, ugdysite brandų žmogų ir keisitės patys. Juk vienas iš subrendusio žmogaus bruožų yra gebėjimas skleisti šilumą kitiems ir pačiam sulaukti supratimo visomis meilės kalbomis – fiziniu prisilietimu, kitam skirtu laiku, padrąsinimo žodžiais, dovanomis ir paslaugumu.

Autorių idėjos grindžiamos ilgalaike šeimų konsultavimo praktika, pavyzdžiais iš klientų pasakojimų. Audioknygoje rasite veiksmų planą, sudarytą iš projektų, pratimų, klausimų, kurie padės pritaikyti pagrindines audioknygos idėjas ir išmokti kalbėti visomis penkiomis vaikų meilės kalbomis. Tai gali padėti pagerinti santykius su bet kokio amžiaus, net ir su suaugusiais, vaikais. Juk, kaip teigia autoriai, žmonių santykiai nuostabūs tuo, kad jie nėra statiški. Visada yra galimybė padaryti juos geresnius. Kuriant artimesnius santykius su savo paaugliu ar suaugusiu vaiku gali prireikti nugriauti sienas ir statyti tiltus; tai labai sunkus darbas, bet teikiantis atpildą.

Audioknygos autoriai – pasaulinio pripažinimo sulaukusio bestselerio „Penkios meilės kalbos“ autorius dr. Gary Chapman ir jo ilgametis kolega, 37 metus dirbęs psichiatrijos srityje dr. Ross Campbell.

Pirmajį šios knygos leidimą pavadinimu „Penkios vaikų meilės kalbos“ Jungtinėse Amerikos Valstijose išleido leidykla „Northfield Publishing“. Autorinės teisės priklauso Gary D. Chapman ir Ross Campbell 1997, 2005, 2012 metai. Visos teisės saugomos. “Penkios meilės kalbos“ yra Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kitur registruotas prekės ženklas priklausantis „The Moody Bible Institute of Chicago.

This book was first published in the United States by Northfield Publishing with the title The 5 Love Languages of Children, copyright © 1997, 2005, 2012 by Gary D. Chapman and Estate of Ross Campbell. Translated by permission. All rights reserved.
„The 5 Love Languages” is a registered trademark of The Moody Bible Institute of Chicago in the United States and other jurisdictions.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PENKIOS VAIKŲ MEILĖS KALBOS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.