SUBTILUS MENAS NEKRUŠTI SAU (ir kitiems) PROTO. Kitoks požiūris į gerą gyvenimą

Trukmė: 6 val. 22 min.

Autorius: Mark Manson

Skaito: Povilas Šarmaitis

Description

Tai asmeninio tobulėjimo audioknyga tiems, kas negali pakęsti asmeninio tobulėjimo knygų. Ši audioknyga tai draugiškas patapšnojimas per petį ir pliaukštelėjimas per veidą tuo pačiu metu. Tai pirmas TIKRAS gidas, mokantis klestėti šiame beprotiškai beprotiškame pasaulyje.

„Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ kaip potvynis užtvindė pasaulį – per pirmuosius metus nuo knygos pasirodymo, jos parduota beveik 2 milijonai egzempliorių. Ji buvo užkopusi į New York Times perkamiausių knygų sąrašo viršūnę. Ji išversta į daugiau nei 25 kalbas. Tai knyga, apie kurią tavo mama svajoja gulėdama sūkurinėje vonioje.

Subtilus menas pateikia visiškai naują asmeninio tobulėjimo kelią, nuo pradžios iki galo. Gyvenime nereikia vengti problemų, reikia atsirinkti problemas, kurias verta spręsti. Nereikia vengti nesėkmių, reikia išmokti greičiau atsitiesti jas patyrus. Nereikia žinoti visko, reikia išmokti jaustis komfortiškai net ir tada, kai nežinai nieko.

„Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ – audioknyga apie susitaikymą su neišvengiamais, nereikšmingais gyvenimo netobulumais ir apie tai, kaip nekrušti dėl to proto nei sau, nei kitiems. Ji apie tai, kaip išmokti rūpintis tik keliais dalykais, kurie iš tiesų svarbūs.

„Visų kitų knygų priešingybė. Nesistenk. Pasiduok. Klysk. Nuleisk kartelę. Nepasitikėk savim. Atkreipk dėmesį į savo skausmą. Ak taip, galiausiai pribaik save. Kiekvienas teiginys kupinas išminties, teisingas, naudingas ir veikia kur kas galingiau nei įprastas pozityvumas. Glausta, bet nepaprastai gili knyga. Perskaičiau per naktį, o dabar turiu ją vėl perskaityti.“
– Derek Sivers, „CD Baby“ įkūrėjas ir knygos „Anything You Want: 40 Lessons for a New Kind of Entrepreneur“ autorius