SUKEISTAS

Trukmė: 5 val. 19 min.

Autorius: Kotryna Zylė

Skaito: Kotryna Zylė, Dominykas Morkūnas

Description

Kotryna Zylė – rašytoja, kurios kūrybos dėka mitinis būtybių pasaulis tampa jaučiamu, užuodžiamu ir girdimu kasdienybės detalėse, grafikos dizainerė ir iliustruotoja. Autorės knygos „Milžinas ir mažylis“, „Didžioji būtybių knyga“ adaptuotos ir perkeltos į teatro sceną, o pagal romaną jaunimui „Sukeistas“ planuojama kurti meninį filmą.

Audioknyga „Sukeistas“ – romanas jaunimui ir ne tik, kuriame susipina kasdienybė, fantazija ir mitinių būtybių pasaulis. Jei tau šešiolika metų ir tu sužinai, kad esi laumių vaikas, nesieji savęs su pasakomis ir panašiais dalykais, bet sužinai, kad esi to dalis? Tai klausimas, kuris, anot autorės, ir tapo svarbiu romano kūrybiniu impulsu. Romane pasakojama šešiolikmečių Gabijos ir Gedo, besimokančių vienoje Vilniaus dailės mokyklos klasėje, istorija. Juos, tokius skirtingus, sujungia keisti abiem vienu metu pradėję dėtis dalykai. Beužgimstantys jausmai netikėtai lemia dviejų pasaulių – realaus ir anapusinio – susidūrimą.

„Aš labiausiai norėjau, kad skaitytojas jaustųsi tarsi realybėje – sutinki padarą ir nežinai, kas jis toks. Norėjau, kad tai būtų įdomi istorija, rašiau taip, kaip pačiai būtų įdomu skaityti.“ (Kotryna Zylė)