ŽMOGŽUDYSTĖ BATSIUVIO DIRBTUVĖJE (Pirmoji budelio mokinio byla)

Trukmė: 7 val. 34 min.

Autorius: Gina Viliūnė

Skaito: Daiva Tamošiūnaitė-Budrė

Description

Gina Viliūnė – ne tik knygų ir straipsnių autorė, bet ir gidė bei ekskursijų vadovė, todėl meilę Vilniaus miestui ir jo istorijai nesunku pastebėti jos kūryboje – daugelio rašytojos kūrinių veiksmas vyksta Vilniuje, o „Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje“ – net aštuntoji rašytojos knyga.

Tai detektyvas, kurio pagrindinis veiksmas vyksta XVI amžiaus Vilniuje – skirtingų kultūrų ir amatų centre, kuriame susiduria juodoji rinka, prietarai bei mokslas. Netikėtas likimas ištinka Adą, kuris vaikystėje svajojo mokytis Bolonijos universitete ir tapti teisininku, tačiau gyvenimas jį atvedė į Vilniaus budelio namus. Gyvendamas neįprastoje kasdienybėje kartu su žmogumi, kuris yra prieštaringai vertinamas visų miestiečių, vaikinas nepastebimai įsitraukia į žmogžudystės tyrimą, taip pirmąkart susidurdamas su tikra byla ir…meile.

Audioknygos klausytojų laukia įtemptas veiksmas, siekiant išsiaiškinti painius nusikaltimus, vaizdingi Vilniaus miesto aprašymai, dar negirdėti istoriniai faktai bei charakteringi ir skirtingais amatais besiverčiantys veikėjai.