Meilė, kurios nemylėjau

Trukmė: 4 val. 57 min.

Autorius: Andrius Tapinas, Inga Valinskienė

Skaito: Inga Valinskienė, Jokūbas Bareikis

Description

Dviejų pramogų pasaulyje žinomų žmonių Ingos Valinskienės ir Andriaus Tapino meilės romanas „Meilė, kurios nemylėjau“ savyje talpina būtinus pramogų verslo ir populiariosios kultūros elementus. Prabangūs gražūs daiktai: laikrodžiai, sportiniai automobiliai, garsių prekės ženklų drabužiai ir kvepalai. Dailūs jauni (nepaisant to kiek jiems bebūtų metų) kūnai, seksas ir neištikimybė. Kitais žmonėmis ir pasauliu nusivylę žmonės, ieškantys malonumo ir keršto saldumo, vardan jo virtuoziškai žongliruojantys kitais. Televizijos projektų spindesys ir intrigos, pavydas ir nusivylimai.

Klausytis šio romano, tai tarsi pačiam dalyvauti vakarėliuose ir susitikimuose iš populiaraus žurnalo „Žmonės“ nuotraukų, klausytis iš pirmų lūpų sklindančių paskalų ir girdėti, ką kalba ir mąsto, juose užfiksuotos žvaigždės. Tai pasaulis, kuris dažnam iš mūsų kelia susidomėjimą, nepaisant to, ar beatodairiškai siekiame tapti šio pasaulio dalimi, ar atvirai jį niekiname nuolat pabrėždami, koks jis tuščias ir beprasmis.

Istorija intriguojanti ir įtraukianti, verčianti ieškoti paralelių ir su pačiais autoriais, kuriems aprašoma pramogų verslo aplinka yra gerai pažįstama, nors, žinoma, patys autoriai tokias paraleles neigia. Tai pasakojimas apie populiaraus sėkmės mokytojo ir socialinių tinklų žvaigždės Jorio Vilkaičio klaidžiojimus tarp moterų, bandant surasti tą vienintelę. Bei Gerdos Šeputienės, godžiai gyvenimą geriančios moters, mėginančios atsigauti po patirtų tragedijų ir išdavysčių, žaidimus siekiant keršto.