NESUK SAU GALVOS. 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka

Trukmė: 4 val. 43 min.

Autorius: Nick Trenton

Skaito: Gabrielius Jucevičius

Description

Nick Trenton „Nesuk sau galvos: 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka“ – tai saviugdos audioknyga, kurioje rasite mokslo patikrintų pratimų, padėsiančių sąmoningai stebėti save, suprasti, kaip kyla nerimastingos mintys, kaip jas pakeisti ir nuraminti protą, kaip efektyviai susitelkti į protingai išsikeltus tikslus.

Kuo skiriasi tų pačių minčių pastovus sukimas galvoje, gromuliavimas nuo mąstymo? Ar tikrai taip ilgai ir atsakingai mąstote apie kokią nors jums iškilusią problemą, gal tiesiog neefektyviai gromuliuojate mintis apie ją? Vidinis nerimastingumas dažnai dar pastiprinamas fizinės, socialinės bei kultūrinės aplinkos dirgiklių, sukelia daugybę neigiamų padarinių, kenkia mūsų psichologinei ir fiziologinei sveikatai.

Audioknygoje rasite atsakymus, kaip įveikti tokį nerimastingumą, taikant 4 streso valdymo būdus. Išgirsite kaip rašymas, tinkamas laiko planavimas, protingų tikslų išsikėlimas padeda mažinti stresą ir nerimą, kaip padėti sau, naudojantis autogeninio atsipalaidavimo, vizualizacijos, laipsniško raumenų atpalaidavimo, nerimavimo atidėjimo technikomis. Kaip naudojantis kognityvinio elgesio terapija padėti sau atpažinti ir pakeisti kognityvinius iškraipymus.

Audioknygoje siūloma sąmoningai pakeisti savo pasaulėžiūrą, požiūrį į jus supantį pasaulį: dėmesį skirkite tam, ką galite kontroliuoti, ką galite padaryti ir ką turite, o ne į tai ko negalite kontroliuoti, negalite padaryti ir ko neturite.

Išleista bendradarbiaujant su leidykla „Liūtai ne avys”.

Copyright ⓒ 2021 by Nick Trenton
Lithuanian translation rights arranged with PKCS Mind, Inc. through TLL Literary Agency

Versta iš: Stop Overthinking: 23 Techniques to Relieve Stress, Stop Negative Spirals, Declutter Your Mind, and Focus on the Present / Nick Trenton