Turtingiausias Babilono žmogus

Trukmė: 4 val. 12 min.

Autorius: George S. Clason

Skaito: Paulius Čižinauskas

Description

„Pinigus šiandien valdo tie patys dėsniai, kaip ir prieš šešis tūkstančius metų, kai Babilono gatvės buvo pilnos klestinčių žmonių.“

George Samuel Clason – amerikiečių autorius ir verslininkas, įkūręs žemėlapių leidybos įmonę Denveryje, Kolorade, ir išleidęs pirmąjį Jungtinių Valstijų bei Kanados kelių atlasą. Plačiai išgarsėjo 1926 m. pradėta rašyti bukletų seriją apie taupumą ir verslo sėkmę, kurioje finansinę išmintį atskleidė panaudodamas alegorijas iš senovės Babilono. Populiariausi pasakojimai sugulė į knygą „Turtingiausias Babilono žmogus“.

Audioknyga „Turtingiausias Babilono žmogus“ – tai jau klasika tapęs pasakojimas apie finansinę sėkmę, kuriame žinių apie taupymą ir investavimą suras kiekvienas. Tai tobulas finansų vadovas, laiko išbandytų principų kaip praturtėti ir išlikti turtingu, šaltinis, įkvėpęs daugybę skaitytojų kartų.

Audioknygoje pasakojama apie vergą, kuris praturtėja vadovaudamasis finansinės sėkmės principais. Pinigų valdymas, išlaidų kontrolė, investicijos, finansinės ateities planavimas, investicijos į save, turto valdymas, tai sritys, kuriose nuolat kyla klausimai nuo tos dienos, kai atsirado pinigai, ir kyla iki šiol. Audioknygoje atskleidžiami per amžius išliekantys pinigų dėsniai, padės surasti savus atsakymus kelyje į finansinę sėkmę.

„Mūsų veiksmai negali būti išmintingesni už mūsų mintis. Mūsų mąstymas negali būti išmintingesnis už mūsų suvokimą.“